Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

theHunter: Primal

theHunter: Primal

Kód: 24735
Cena: 99 Kč
Nákupem získáte 3 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPIS

theHunter: Primal vás zavede na planetu Eden obydlenou dinosaury, kde nehostinné prostředí prověří vaši schopnost přežít za každých podmínek. Vaším úkolem je planetu alespoň částečně kolonizovat a zasít sémě civilizace.NOVÁ CIVILIZACE
Nacházíte se na planetě Primal Eden. Pomozte nám ovládnout a zcivilizovat neprostupnou divočinu, abychom zde mohli zasít sémě civilizace. Pokud se vám podaří uspět, odměnou vám bude kompletní vymazání rejstříku trestů. Pokud selžete, vaše mrtvé tělo pohnojí zeminu a nakrmí mrchožrouty, na neúspěch bude pohlíženo jako na velezradu vůči Expansive Galaxies Corporation a vaši rodinní příslušníci budou odesláni na primal Eden jako průkopníci.

PŘEŽIJETE?
Na začáteku naleznete základní vybavení v sestupovém modulu. Abyste dokázali přežít, je nezbytně nutné zahájit průzkum a získat výkonnější zbraně, kvalitnější ošacení a střelivo. Zní to lehce, že? Jenže ostrov je zamořen nejen jedovatou flórou, ale také hladovými dinosaury, kteří hodují na tělech nešťastníků.

ČLOVĚK VS. DINOSAURUS
Planeta Primal Eden je osídlena 5 různými druhy dinosaurů včetně mocného Tyranosaura Rexe a obávaného Quetzalcoatla, jinak také zvaného Metla Nebes. Pečlivé plánování, spolupráce a batohy plné zásob spolu se zbraněmi jsou k přežití naprosto nezbytné.

PŘEŽÍVEJTE S KAMARÁDY
theHunter: Primal nabízí hru pro jednoho i pro více hráčů s možností vytvářet neveřejné hry. Hledáte-li opravdovou výzvu, zapněte PvP, spojte se s přáteli a rozpoutejte peklo na zemi. Hledáte-li spolupráci, vypněte PvP a spolu s ostatními se pokuste lovit nebezpečné obyvatele planety Primal Eden.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY