Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Civilization V GOTY Edition (DIGITAL)

Civilization V GOTY Edition (DIGITAL)

Kód: 1000043
Cena: 419 Kč
Nákupem získáte 16 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: Strategie
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

V pořadí již páté pokračování slavné serie Civilization - tentokrát v nové 3D grafice se spoustou novinek.
Hra od 2K Games přináší hexagonové pole, které umožňuje hlubší strategii, větší realističnost a organické prostředí krajiny, které můžete objevovat ve své říši.
Titul obsahuje plně animované vůdce, kteří s vámi spolupracují z obrazovky diplomatické scény a dokonce poprvé mluví svým rodným jazykem. Civilizace má oproti jiným hrám široký záběr co do epochy, v níž se odehrává. Hra začíná v roce 4000 před n. l. a hráč postupně vynalézá mnoho desítek technologií, jako železo, psaní, jízdu na koni, později střelný prach, železnici a spalovací motor a nakonec tanky, jadernou energii a lety do vesmíru. Hráč začíná s jednou jednotkou osadníků. Z nich postaví město, které produkuje vojenské jednotky a další osadníky, nebo též budovy zvyšující produktivitu města. Podstatou hry je úspěšně řídit říši a moudře rozdělit prostředky mezi armádu, vědu, rozvoj měst, průzkum, zabírání nových území apod. Hráč se při hře setkává s jinými civilizacemi, které jsou řízené počítačem nebo jinými hráči. S nimi může soupeřit o zabrání území, bojovat pomocí vojenských jednotek, vyjednávat mír či spojenectví, nebo spolupracovat (například výměnou technologií).
Civilization V Goty Edition obsahuje:
Základní hru Civilization VDLC Cradle of Civilization (Středomoří, Asie, Amerika a Mezopotámie)DLC Explorer’s Map Pack (deset singleplayer map) a tři scénaře a civilizace Španělé s Inkama, Mongolové a Dánové - Vikingové.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY