Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Evolve (PC DIGITAL)

Evolve (PC DIGITAL)

Kód: 1001518
Cena: 159 Kč
Nákupem získáte 6 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Hra Evolve získala přes 60 ocenění a vy si ji nyní díky Evolve Stage 2 můžete zahrát zdarma!
Kým se stanete v divokém světě, kde člověk bojuje s přírodou – lovcem, nebo kořistí?
Turtle Rock představuje Evolve Stage 2, bezplatnou střílečku nové generace pro více hráčů, ve které se čtyři lovci postaví do cesty jednomu hráčem ovládanému monstru.
Ve hrách typu 4v1 musíte prokázat, že jste skutečným predátorem – vylepšujte své postavy a ovládněte odlehlý svět Shear.
Stage 2:
Spousta vylepšených možností, včetně lepšího vytváření hry, vylepšení všech postav, vizuálních úprav map, optimalizovaného výkonu a vylepšených herních mechanismů. Hra je nyní bezplatná a zároveň mnohem lepší.
4v1:
Vezměte tři přátele a vydejte se po stopě monstra nebo v roli neustále se vyvíjející bestie jděte po obyčejných lidech. Na obou stranách však budete mít přístup k silným zbraním a schopnostem, které dohromady nabízejí vyrovnanou soutěžní hru.
Lovte společně či umřete o samotě:
Vyberte si lovce dle svého herního stylu. Ať už se do boje vydáte jako Trapper, Support, Assault či Medic, každá z těchto rolí představuje klíčový prvek týmové hry, bez níž setkání s monstrem nemáte šanci přežít.
Kořist:
V roli monstra – osamělého predátora – určujete průběh bitvy vy. Použijte své schopnosti a zvířecí instinkty a rozpoutejte na bojišti naprostou zkázu, zabíjejte lidi a prokažte nadvládu své rasy.
Divoká planeta:
Na planetě Shear k vám přátelská nebude flóra ani fauna. Staňte se jejich obětí... nebo je chytře využijte k lovu své kořisti.
Úprava postavy:
Zvyšujte svou úroveň a získejte přístup k novým vylepšením, vzhledům a dovednostem: ať už v roli lovce či monstra. Vybojujte si slávu v žebříčcích a staňte se nepolapitelným predátorem.
Evolve Stage 2 Founder Pack obsahuje:
3,000 Silver Keys
Všechny budoucí i minulé adaptace pro v minulosti vlastněné Lovce a Monstra, spoustu skinů na zbraně (nyní 56 kousků) a unikátní, animovaný odznak zakladatele.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY