Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Lifeless Planet (PC DIGITAL)

Lifeless Planet (PC DIGITAL)

Kód: 1001546
Cena: 329 Kč
Nákupem získáte 13 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Astronautova situace se stává zoufalou, když se ocitne sám v pustině, jeho společníci se ztratili a z bomby mu utíká kyslík. Začíná prozkoumávat planetu, aby našel ztracený zbytek posádky... jen aby objevil mnohem podivnější záhadu: opuštěnou sovětskou laboratoř. Není jeho mise jen podvod? Jedná se opravdu o planetu mimo Sluneční soustavu nebo byl vyslán do opuštěné oblasti na Sibiři jako součást záludné propagandy?

Lifeless Planet je nová 3D akční adventura pro PC, která obuje hráči boty od skafandru dobrovlného astronauta na jednosměrné misi na planetu s přítomností života daleko mimo Sluneční soustavu. Ale po tvrdém přistání se naděje na objevení nové Země brzo rozplynou, když se ukáže, že prozkoumávaná planeta jen teď pustá a neobyvatelná.

Hlavní vlastnosti:

Prozkoumejte 20 unikátních prostředí nabytých atmosférou na rozsáhlé, zrádné planetě.Zažijte vzrušující a spletitý příběh díky propracované grafice a filmovým cut-scénám.Vyšetřete překvapivý objev opuštěné ruské vesmírné kolonie.Následujte záhadnou mladou ženu, která vás provází skrz nebezpečný terén a smrtící formy života.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY