Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Leviathan Warships (PC DIGITAL)

Leviathan Warships (PC DIGITAL)

Kód: 1001034
Cena: 129 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Leviathan: Warships je strategická akční hra, ve které budete stavět a upravovat svoji vlastní flotilu válečných lodí. Hrajte s přáteli v kooperativních multi-player misích proti rostoucí hrozbě od Marauderů, nebo bojujte spolu ve speciálních Challenge misích. Pokud chcete spíše vyzkoušet své Admiralska schopnosti, můžete bojovat proti svým přátelům či protivníkem v Skirmish módu na množství různých map.
Flotilový editor nabízí několik typů lodí a zbraní, které můžete libovolně kombinovat v téměř každém možném směru, což Vám umožňuje využít nespočet strategických možností.
Taktická akce-Naplánujte své postupy předem a sledujte jak Vaše plány začínají kvést vedle tazích Vašich nepřátel.Přizpůsobte si svoji flotilu-vyberte si z množství typů lodí a vybavte jejich arzenálem útočné i obranné výbavy.Spojte svá zařízení-Hrajte na jakékoli platformě či zařízení-vyberte si mezi PC, Mac, iOS či Android, s ukadaním dat na cloud, což Vám umožňuje pokračovat ve hře z jakéhokoliv počítače, tabletu či místa.Zapište i své přátele-přineste s sebou až 3 dalších přátel na 5 individuálních Challenge misí, nebo plné kooperativní kampaně trvající celých 9 levelů.Vlastněte Oceány! Ukažte svou dominanci na vlnách a uložte si replaye Vašich bitev.Podpora pro ztroskotaných námořníků-hra nabízí i offline mód pro kampaně i Challenge.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY