Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Tomb Raider GOTY Edition (PC DIGITAL)

Tomb Raider GOTY Edition (PC DIGITAL)

Kód: 1001533
Cena: 249 Kč
Nákupem získáte 9 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: České titulky
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Od uvedení vůbec první hry Tomb Raider, v roce 1996, se celá série postupně stala vysoce lukrativní.

Postava Lary Croft je jednou z hlavních ikon herního průmyslu. Dokonce i Guinnessova kniha rekordů z roku 2006 označila Laru Croft za nejúspěšnější hrdinku videoher. Původních šest dílu bylo tvořeno Studiem Core Design, které později práci na britské archeoložce předalo společnosti Crystal Dynamics. Nyní se můžeme těšit z návratu krásné hrdinky ve zcela novém dobrodružství.

Jedná se v pořadí o desátou hrou a byla tvůrci nazvána jednoduše Tomb Raider. Vývojáři se totiž rozhodli pro restart celé série a vyprávění příběhu, se kterým se můžou ztotožnit i dnešní generace. Nečekejte silnou a ostřílenou hrdinku. Vracíme se do Lařina mládí, kdy ztroskotá na podivném ostrově. Lara bude muset překonat jak fyzická, tak emocionální traumata, aby vůbec přežila. Sledujte, jak se s mladé dívky stané ostřílená Lara Croft, jak už ji dlouho známe.

Tomb Raider GOTY Edition obsahuje:

Tomb RaiderTomb Raider: 1939 Multiplayer Map PackTomb Raider: Agency SPS 12Tomb Raider: Aviatrix SkinTomb Raider: Caves and Cliffs Multiplayer Map PackTomb Raider: Demolition SkinTomb Raider: FishermanTomb Raider: Guerilla SkinTomb Raider: Hunter SkinTomb Raider: HX AP-15Tomb Raider: JAGD P22GTomb Raider: M590 12gaTomb Raider: Mountaineer SkinTomb Raider: Scavenger BanditTomb Raider: Scavenger ExecutionerTomb Raider: Scavenger ScoutTomb Raider: Shanty TownTomb Raider: Shipwrecked Multiplayer Map PackTomb Raider: SilverballerTomb Raider: STG 58 EliteTomb Raider: Sure-Shot Skin

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY