Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

W40k: Imperial Knight Warden (1 figurka)

W40k: Imperial Knight Warden (1 figurka)

Kód: 25014
Cena: 3 325 Kč
Nákupem získáte 133 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)
Výdejna Louny: ihned k odběru
Lokalizace: Anglický originál

POPIS

Impozantní těžce vyzbrojený válečný stroj - těžko budete hledat něco, co by na bojišti zapůsobilo tak jako Imperial Knight Warden. Nesoucí se po zemi těžkými dunivými kroky a udávajíc rytmus charakteristickým zvukem rotačního kulometu je tento rytíř schopen rozpoutat v řadách nepřátel naprostý zmatek. A pokud by snad byl někdo natolik bláhový, aby se dostal do jeho blízkosti, střetl by se s nejobávanější sečnou zbraní impéria - Reaper chainsword.

Tato sada poskytuje součástky potřebné k sestavení jednoho Imperial Knight Wardena - 147 dílků základní soupravy a dalších 74 dílků vylepšení. Na výběr je z několika provedení čelní masky, znaků příslušnosti Adeptus Mechanicus a skutečně šílené palety zbraní zahrnující kanóny a raketomety. Celkem 221 dílků této sady zahrnuje také 170mm oválnou základnu.

Miniatura skýtá rozsáhlé možnosti volby pózy a výběru zbraní a může být sestavena též jako Imperial Knight Errant, Imperial Knight Paladin, Imperial Knight Gallant nebo Imperial Knight Crusader.

Figurky v sadě nejsou nabarvené ani složené. K sestavení a nabarvení doporučujeme použít games-workshop lepidlo a barvy.TOP HRY