Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Desková hra Star Wars: Rebelie

Desková hra Star Wars: Rebelie

Kód: 25109
Cena: 2 599 Kč
Nákupem získáte 103 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: Přeloženo do češtiny

POPIS

Star Wars: Rebellion je desková hra pro 2 až 4 hráče z prostředí Hvězdných Válek. Ve hře se můžete zúčastnit souboje mezi Impériem a Povstalci. Jeden hráč (nebo tým) ovládá vůdce a jednotky povstalců, zatímco druhý hráč (nebo tým) ovládá jednotky a vůdce Impéria. Cílem Impéria je najít a zničit ukrytou základnu povstalců, kteří se naopak snaží získat dostatečnou podporu pro zahájení revoluce.Herní plán nabízí 32 hvězdných systémů, z nichž jeden ukrývá tajnou základnu rebelů. Hráč(i) za Impérium se snaží tuto základnu odhalit vysíláním sond nebo pozemních jednotek, a následně základnu vojensky (například Hvězdou Smrti) zlikvidovat. Hráč(i) ovládající stranu povstalců se snaží získávat podporu napříč systémy a vzdorovat imperiálním silám dokud se nenastane vhodná doba pro zahájení rozsáhlé revoluce.

KARTY VŮDCŮ
Hráči využívají karty vůdců a jejich schopnosti k uskutečňování misí založených na různých událostech SW univerza, přesunu jednotek a jejich boji, a také k maření misí uskutečňovaných protivníkem.

JAKÝ BUDETE VŮDCE?
Každý vůdce se hodí na jiné činnosti - diplomacii, špionáž, speciální operace či zásobování. Přidělování velitelů na jednotlivé mise, nebo jejich ponechání v rezervě (na přesuny, protioperace či řízení boje) je tak základní činností ve hře. Nezanedbatelnou úlohu však hrají také vojenská střetnutí, při kterých i přes značnou materiální nevýhodu mohou klást povstalci účinný odpor.

OBSAH BALENÍ
- Herní deska a 2 karty frakce
- 153 plastových miniatur
- 25 kartiček vůdců (s podstavci)
- 10 speciálních šestistěnných kostek
- 168 karet
- 86 žetonů a 7 přídavných kroužků
- Příručka a přehled pravidel (v angličtině)

CHARAKTERISTIKA
Počet hráčů: 2-4 (2 hráči nebo týmy)
Doporučený věk: od 14 let
Délka hry: 180-240 minut


TOP HRY