Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Far Cry 4 - Kyrat Edition (PS4)

Far Cry 4 - Kyrat Edition (PS4)

Kód: 19070
Cena: 2 699 Kč
Nákupem získáte 107 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: České titulky

POPIS

Objednejte si hru včas a získejte zdarma stylovou propisku ala náboj s logem hry a dárkovou krabičkou. Více o dárku zde.

Objednejte včas a získejte ke hře bonusové DLC - Krvavý rubín. Obsahuje bonsuovou zbraň pistole 1911 a misi. Ajay se dozvídá, že Pagan Min objevil v místním dole vzácný drahokam, Krvavý rubín. Vzhledem k jeho nesmírné hodnotě ho rebelové nechtějí Minovi přenechat a raději by ho získali pro sebe. Ajay se vydává na misi s cílem rubín získat, ozbrojí se a vyráží do dolu.

Far Cry 4 - Kyrat Edition je extrémně limitovaná edice. Obsahuje navíc: figurku hlavního padoucha Pagan Mina o velikosti 20 cm, cestovní deník, herní mapu, propagandistický plakát, DLC balíček Hurkovo vykoupení s novýma misema a exkluzivní zbraní. To vše ve stylové sběratelské krabičce. Celé balení zde.

Far Cry 4 nás zavede do Kyratu, nezkrotném regionu, jež představuje jiný svět, svět plný možností, intrik a zlata, hodně zlata, má to však jeden háček, nic totiž není zadarmo a to kór, když zde vládne samozvaný král. Připravte se na spoustu dopravních prostředků, od motocyklů až po slony, připravte se na divokou zvěř, zbraně, hromadu zbraní a akci, která má za úkol překonat Far Cry 3.

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole PlayStation 4
TOP HRY