Ptejte se na   Email xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Vítěz ShopRoku 2017

HERNÍ ŽÁNRY

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   107 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

INFORMACE O HŘE

Zombie Army Trilogy BAZAR

Zombie Army Trilogy BAZAR

Cena: 499 Kč
Dostupnost zboží:
Prodejna Praha 2 (Korunní): ihned k odběru

Bazarové hry lze koupit pouze na konkrétních prodejnách.
Herní žánr: Akční hra
Lokalizace: V angličtině

Xzone bazarové hry jsou vždy ve skvělém stavu a předem vyzkoušené.

POPISZombie Army Trilogy je apokalyptická střílečka z pohledu třetí osoby, zasazená ve strašlivé alternativní vizi druhé světové války.

Berlín 1945. Hitler čelí porážce z rukou spojenců, a tak vytáhl z rukávu poslední trumf, legii nemrtvých supervojáků, kteří hrozí, že zaplaví celou Evropu. Bojujte sami či v týmu a zachraňte lidstvo před nemrtvou hrozbou.

Zombie Army Trilogy je na next-gen konzolích napěchovaná novým obsahem. Kromě dvou původních her obsahuje navíc i dosud nezveřejněný třetí díl série a zcela nový režim hordy. Díky tomu se jedná o dokonalou kolekci pro všechny fanoušky adrenalinových stříleček s hutnou atmosférou.

- Probojujte se 15 nervy drásajícími misemi napříč TŘEMI epickými kampaněmi v ozářených a démony zamořených rozvalinách druhoválečného Německa.

- Utkejte se s okultními silami v kampani na pěti děsivých mapách pro hordy. Postavte se hrůzám sami nebo bojujte bok po boku online v kooperaci 2-4 hráčů.

- Bojujte jako elitní odstřelovač Karl Fairburne nebo jako jeden z osmi hratelných hrdinů včetně čtyř nových ženských postav ozbrojených více než 25 ikonickými zbraněmi a výbušnými pastmi.

- Postavte se legiím nemrtvých supervojáků, ozbrojených kostlivců, odstřelovacích zombií, eliťákům s motorovkami, ohnivým démonům a dalším stvůrám, než se utkáte se samotným démonickým Hitlerem v posledním střetu, který rozhodne o osudu lidstva!

- Užívejte si strašlivou krásu nechvalně proslulé rentgenové kamery smrti a sledujte zevnitř, jak se s mrazivým smyslem pro detail hnijící maso a vnitřnosti trhají na kusy.

Online co-op: až 4 hráči

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole PlayStation 3
TOP HRY


© 2007 - 2017 (X)zone.cz