Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Danganronpa 1-2 Reload (PS4)

Danganronpa 1-2 Reload (PS4)

Kód: 25658
Cena: 1 199 Kč
Nákupem získáte 47 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Herní žánr: Akční hra
Lokalizace: V angličtině

POPIS

Danganronpa 1-2 Reload přináší první dva díly série Danganronpa: Trigger Happy Havoc a Danganronpa 2: Goodbye Despair poprvé na PS4.DANGANRONPA: TRIGGER HAPPY HAVOC
Hra nás zavede na prestižní Akademii Peak Hope, kde se zhostíte role průměrného teenagera Makoty Naegiho. Jeho nadšení z přijetí mezi nejnadanější studenty ochladne ve chvíli, kdy zjistí že jsou všichni studenti ve škole uvězněni, odříznuti od okolního světa a vydáni na milost podivnému medvídkovi jménem Monokuma.

Ten slíbí svobodu každému, kdo zavraždí svého spolužáka, aniž by byl odhalen. Vy budete muset tyto vraždy vyšetřovat, hledat stopy a mluvit se svými spolužáky, abyste vrahy odhalili. Monokuma je při těchto přelíčeních soudce, porota i kat.

DANGANRONPA: GOODBYE DESPAIR
Ostrov Jabberwock – kdysi oblíbená turistická destinace je nyní zcela opuštěný. Vy a vaši spolužáci jste sem však pozváni svým skvělým učitelem na fantastický školní výlet. Zdá se, že se zde všichni baví a užívají si, až do chvíle, kdy se sem vrátí Monokuma, aby znovu zahájil svou vražednou hru. Zdá se, že jediný způsob, jak se dostat z ostrova spočívá v rozluštění jeho záhad.

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole PlayStation 4
TOP HRY