Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Ovládací pult pro PS4 - Hori Real Arcade Pro 4 Kai Fighting Stick (PS4)

Ovládací pult pro PS4 - Hori Real Arcade Pro 4 Kai Fighting Stick (PS4)

Kód: 26075
Cena: 3 799 Kč
Nákupem získáte 151 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod:   NA DOTAZ

Lokalizace: V angličtině

POPIS

S arkádovým ovladačem si připomenete neopakovatelnou atmosféru klasických videoherních automatů - ovšem bez nutnosti mít kapsy plné drobných.STAŇTE SE MISTREM ARÉNY
Real Arcade Pro 4 Kai je ovládacím pultem turnajové kvality, využívaný i profesionálními hráči. Je váš soupeř o zlomek vteřiny rychlejší, zasahuje vás přesněji než by mělo vůbec být v lidských silách? Možná je vyzbrojený ovladačem Real Arcade Pro...PŘIZPŮSOBITELNOST
Kromě bezkonkurenční rychlosti a přesnosti lze navíc plně přizpůsobit rozložení ovládacích prvků vašim potřebám - tlačítka jsou programovatelná a je možné i přiřadit jednomu tlačítku spuštění více funkcí zároveň a ovládací páku můžete přepínat mezi funkcí pravé nebo levé analogové páčky nebo d-padu.


Představení joysticku

NEKOMPROMISNÍ KVALITA
Ovládací pult je navržený japonskými techniky společnosti Hori a je oficiálně licencovaný společností Sony, což je zárukou plné kompatibility, 100% funkčnosti a kvality provedení.

Navíc obsahuje recenzenty oceňované komponenty, které lze nalézt v japonských arkádových automatech a jsou dostupné pouze v produktech společnosti HORI - ovládací páku HAYABUSA, navrženou se speciální v-cut strukturou tak, aby se zrychlila odezva a zároveň redukovala vstupní zátěž zařízení o 15%, a tlačítka KURO, která byla vytvořena s menšímy rozestupy mezi pláštěm zařízení a tlačítky pro ještě rychlejší odezvu.

Ovladač je kompatibilní se systémy PlayStation 4 i PlayStation 3 a tak si s ním vychutnáte nejnovější hry i starší klasiky.

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole PlayStation 4
TOP HRY