Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

DualShock 4 ovladač - God of War (PS4)

DualShock 4 ovladač - God of War (PS4)

Kód: 27895
Cena: 1 599 Kč
Nákupem získáte 63 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno


POPIS

Ke ovladači si můžete přikoupit za výhodnou cenu headset Asus Cerberus V2 - 1199 Kč (2099 Kč). Stačí si ho zatrhnout při nákupu v košíku.

Porážejte nepřátele v severských zemích stylově s tímto krásným limitovaným ovladačem ke hře God of War.Ovladač využívá podobného designu jako předcházející DualShock 3 a přesto přináší mnoho inovací, že ho prakticky nepoznáte. Díky nim však jde o dosud nejpropracovanější a nejpohodlnější PlayStation ovladač.

PŘEPRACOVANÉ SPOUŠTĚ
Tlačítka R2 a L2 se dočkala upraveného designu i technologie. Nyní fungují jako opravdové spouště, takže při střelbě budete mít pocit, že máte prst na pravé spoušti zbraně. Perfektní jsou také při závodních hrách, kdy můžete plynule dávkovat plyn či brždění.

VESTAVĚNÝ REPRODUKTOR
Oživte si hraní a vnímejte každou drobnost díky zvukovým efektům vycházejícím přímo z ovladače. V některých hrách tak na vás například bude mluvit vysílačka nebo se vám budou ozývat speiální zvuky.

DOTYKOVÝ PANEL
DualShock 4 přináší úplně novou formu ovládání v podobě plochy, velmi podobné touchpadu z notebooků. Používá se k ťuknutí, přetažení nebo upuštění herních předmětů a otevírá vzrušující herní možnosti.

PŘIPOJENÍ SLUCHÁTEK
Přímo v ovladači najdete 3,5 jack konektor, díky kterému do něj můžete zapojit vaše vlastní libovolná sluchátka. Už tak nemusíte při hraní rušit zbytek rodiny, či si pořizovat nákladné headsety.

SVĚTELNÁ LIŠTA
I Integrovaná světelná lišta, která svítí různými barvami – a pomáhá kameře PlayStation Kamera sledovat vaši polohu. Ve hrách mění svoji barvu například dle momentální zdraví vaši postavičky, případně bliká jako policejní sirény.

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole PlayStation 4
TOP HRY