Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Fallout 76 - Power Armor Edition (poškozená helma) (PS4)

Fallout 76 - Power Armor Edition (poškozená helma) (PS4)

Kód: 30172
Cena: 3 999 Kč
Nákupem získáte 159 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPIS

Helma je lehce poškozená (foto1, foto2 a foto3), což ale může být i známka bojového opotřebení.

Fallout 76 - Power Armor Edition (poškozená helma) (PS4)

SBERATELSKE_EDICE_PS4


POWER ARMOR EDITION OBSAHUJE
- hru Fallout 76 Tricentennial Edition
- sběratelský box
- DLC oslavující 300 výročí Deklarace nezávislosti
- helmu T-51 k Power Armor, která je nositelná, má funkční modulátor hlasu, LED lampu a zvukové efekty
- West Tek látkovou tašku na přenos helmy
- mapu herního světa, která svítí ve tmě
- 24 malých plastových figurek
- exkluzivní steelbookVítejte ve světě Fallout 76, online předchůdci oceňované série Fallout, kde každý přeživší člověk představuje skutečnou osobu. Pracujte společně, abyste přežili. Pod hrozbou nukleární zkázy hráči zažijí největší, nejdynamičtější svět, který byl kdy v rámci Fallout univerza vytvořen.DEN REKULTIVACE, ROK 2102
Dvacet pět let od devastujícího dopadu bomb se vy a váš věrný společník z Vaultu zjevujete v post nukleární Americe. Hrajte samostatně nebo s ostatními hráči a objevujte neuvěřitelně rozlehlý a pestrý svět Fallout 76 a postavte se těm nejstrašnějším hrozbám pustiny.

powerarmor

POVSTAŇTE
Epický otevřený RPG svět od Bethesda Game Studios konečně nabídne multiplayer. Vytvořte si svou postavu s využitím slavného S.P.E.C.I.A.L systému a vydejte se na svou vlastní cestu v nové nezkrotné pustině se stovkami jedinečných lokací. Ať už se rozhodnete pro hraní s přáteli nebo o samotě, čeká na Vás unikátní Fallout dobrodružství jako ještě nikdy předtím.

Fallout 76 - Power Armor Edition (poškozená helma) (PS4)

SVĚT OSLNIVÉ NÁDHERY
Zcela nová grafika, nasvícení a technologie tvorby krajiny přivádí k životu 6 odlišných regionů Západní Virginie. Každý region, ať už bujné lesy Appalachia nebo odpudivé karmínové plochy Cranberry Bog, nabídnou jedinečné hrozby a odměny. Postnukleární Amerika nikdy nevypadala tak nádherně!

SBERATELSKE_EDICE_PS4

NOVÝ AMERICKÝ SEN
Využívejte zcela nový konstrukční a montážní program (C.A.M.P.) a vytvářejte či craftujte kdykoliv a kdekoliv. Díky programu C.A.M.P. si kdykoliv vytvoříte tolik potřebný přístřešek, zásoby a zajistíte si bezpečí. Dokonce budete mít možnost vytvářet obchody pro výměnu zboží s ostatními přeživšími. Ale buďte na pozoru - ne každý vám bude milým sousedem... 

powerarmor

SÍLA ATOMU
Získejte přístup k té nejvíce destruktivní zbrani - atomové raketě, která díky své ničivé síle dokáže vytvořit vysokoúrovňovou zónu se vzácnými a ceněnými surovinami. Rozhodnete se chránit nebo naopak uvolnit ničivou sílu atomu? Volba je na vás.

Fallout 76 - Power Armor Edition (poškozená helma) (PS4)

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole PlayStation 4
TOP HRY