Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

The Bard's Tale IV: Director’s Cut - Day 1 Edition (PS4)

The Bard's Tale IV: Director’s Cut - Day 1 Edition (PS4)

Kód: 31150
Cena: 949 Kč
Nákupem získáte 37 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPIS

The Bard's Tale IV: Director’s Cut je vítězoslavný návrat jedné z nejproslulejších RPG sérií všech dob. Vraťte se na Skara Brae a prozkoumejte větší svět Caith v hrdinském dobrodružství, které obsahuje přes 50 hodin herní doby, 350 mluvících rolí, režim Legacy Mode pro staronové fanoušky a přes 100 skladeb nominovaných na různá ocenění!

DAY 1 EDITION OBSAHUJE
- hru The Bard's Tale IV: Director’s Cut
- oboustranný plakát
- herní bonusy v podobě ohnivého rohu, Kaelovy sekery, Rudých bot a skinu a koně Bardica Briana
HRDINA PODLE VÁS

Hrajte jako bard, válečník, léčitel či zloděj, z nichž každý má 60–70 schopností a dohromady nabídnou 21 jedinečných tříd. Začněte s jednou postavou a nabírejte či vytvářejte nové hrdiny, kteří posílí vaše řady. Sestavte si družinu, která vyhovuje vašemu hernímu stylu!

The Bard's Tale IV: Director’s Cut - Day 1 Edition (PS4)

PŘECHYTRAČTE ZLO
Bojujte s nepřáteli v intuitivním, dynamickém, taktickém tahovém souboji, který odměňuje chytré uvažování, špičkovou strategii a promyšlené pozice. Objevte náročné rébusy. Pokud vás nedostanou nepřátelé, možná vás dostanou záludné hádanky a nebezpečné pasti.

bardův příběh

ZÁHADNÉ ELFSKÉ ZBRANĚ
Objevy a záhady mají mnoho podob. Získejte prastaré elfské zbraně, jejichž tajemství budete muset odhalit zevrubným průzkumem.

klasické rpg

ULTIMÁTNÍ EDICE
Director’s Cut vám přináší možnosti úpravy postav, nové předměty, nové nepřátele, přepracovanou umělou inteligenci a dungeon z rozšíření zdarma. Ať už chcete objevovat a bojovat, nebo se jen zaseknete ve hře, stačí přehrát tuto skladbu, díky které přeskočíte povinné rébusy. Podpora ovladače vyvinutá ve spolupráci s inXile a Xbox Game Studios pro optimální ovládání hry.

The Bard's Tale IV: Director’s Cut - Day 1 Edition (PS4)

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole PlayStation 4
TOP HRY