Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Frostpunk (PS4)

Frostpunk (PS4) - předobjednávka

Kód: 31266
Cena: 849 Kč
Nákupem získáte 33 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: 11. října 2019
Prodejna Praha 2 (Korunní): 11. října 2019
Prodejna Praha 1 (Anglická): 11. října 2019
Prodejna Brno: 11. října 2019
Prodejna Ostrava: 11. října 2019
Výdejna Louny: 11. října 2019
Lokalizace: V angličtině

POPIS

Frostpunk je hra na přežití v městském prostředí, kde teplo znamená život a každé rozhodnutí něco stojí. Postavte se do čela vedení městské infrastruktury a připravte se činit rychlá rozhodnutí, která otestují Vaše morální zásady.ZMRZLÝ SVĚT
Ve zcela zmrzlém světě lidé vloží veškerou svou energii do vytvoření technologie poháněné párou, aby se chránili před zdrcujícím chladem. Vládce města má za úkol řídit jak obyvatele, tak městskou infrastrukturu. Vůdce je neustále vystavován výzvám, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutí. Tady se optimalizace a management zdrojů často střetává s empatií a ohleduplným rozhodováním. Dalším důležitým úkolem vůdce je také prozkoumávání okolního světa, což je jediná cesta k pochopení jeho historie a současného stavu.

Frostpunk (PS4)

NA STRANĚ ZÁKONA
Společnost je skupina lidí podobného přesvědčení, kteří dodržují stejná pravidla. Zavádění zákonů a zvyků bude kritickým faktorem formujícím vaši společnost. Povolíte dětskou práci? Jak se rozhodnete jednat s nemocnými a raněnými? Frostpunk kromě vašich taktických schopností prověří také vaši morálku. Svět neukrývá jen kousky minulosti, ale také potencionální prostředky pro zajištění budoucnosti pro váš lid.

postapo

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole PlayStation 4
TOP HRY