Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Metroid: Samus Returns - Legacy Edition (3DS)

Metroid: Samus Returns - Legacy Edition (3DS)

Kód: 26725
Cena: 1 999 Kč
Nákupem získáte 79 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)

Herní žánr: Akční hra
Lokalizace: V angličtině

POPIS

LEGACY EDICE OBSAHUJE
- hru Metroid: Samus Returns
- artbook
- steelbook
- Gold S Mark pin
- Morph Ball klíčenku
- kód na stažení hry Metroid II: Return of Samus
- soundtrack s 25 skladbami vybírající to nejlepší z celé série MetroidMetroid: Samus Returns je převyprávění druhého dílu legendární série Metroid, který vyšel v roce 1991 na původní Game Boy. Hra si zachová své původní kouzlo, ale nabídne i spousty nových věcí.


INTEZIVNÍ AKČNÍ PLOŠINOVKA
Celá hra využívá potenciálu konzole Nintendo 3DS a dočkáme se tak stylové 3D grafiky, zachovávající atmosféru her ze série Metroid. Přepracována byla také samotná hratelnost a tak nás čeká doopravdy intenzivní akční plošinovka.

KLASIKA SE SPOUSTOU NOVÉHO
K základům původní hry je přidáno hodně nového obsahu, namátkou třeba celá řada nových schobností, které využívají tajemného zdroje energie nazývaného „Aieon“, mocný protiútok či možnost volného míření v 360 stupních. Zmínit musíme podporu Amiibo figurek, ať už těch vydaných ke hře či těch ze série Super Smash Bros.

PROZKOUMÁVÁNÍ SR388
Metroid však nebyl jen o akci, ale také o prozkoumávání jednotlivých planet a jejich historie a nejinak tomu bude i tentokrát. Planeta SR388 nabízí mnoho tajemství a pokud jich objevíte dostatek, tak možná rozkryjete pravdu o minulosti tohoto světa.

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole Nintendo WII
TOP HRY