Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Monster Hunter Stories (3DS)

Monster Hunter Stories (3DS)

Kód: 26990
Cena: 1 099 Kč
Nákupem získáte 43 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)
Výdejna Louny: ihned k odběru
Lokalizace: V angličtině

POPIS

Připravte se vyrazit na RPG dobrodružství jako žádné jiné v rámci Monster Hunter série, které jste doposud zažili. Ve hře Monster Hunter Stories se totiž stanete jezdcem a budete si budovat pouta s monstry, zvyšovat jejich potenciál a rozpoutávat po jejich boku destruktivní komba. Hráči budou moct létat, plavat a probíjet si cestu do nových lokací, objevovat a líhnout vejce a účastnit se tahových bitev s partou až pěti monster.ZKOUMÁNÍ OBŘÍHO SVĚTA
V Monster Hunter Stories postupně objevujete rozsáhlý svět, naplněný unikátními monstry, které můžete ochočit a jezdit na nich, stejně jako bojovat po jejich boku. Vytvořte ze svých monster úderný tým a s jejich pomocí zvládněte i ta nejsložitější komba a porazte své nepřátele.


GENETIKA A TAHY
Geny jednotlivých monster obsahují unikátní sadu schopností a atributů. Tyto geny jsou přenositelné a tak můžete upravovat monstra podle vlastní představy. S monstry pak můžete bojovat v tahovém soubojovém systému, jenž je poprvé použit ve hrách Monster Hunter. V průběhu hraní se rozhodně nudit nebudete, čekají vás rozmanité vedlejší úkoly i ostré bitvy a hra tak vydrží mnoho hodin.

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole Nintendo WII
TOP HRY