Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Astral Chain (SWITCH)

Astral Chain (SWITCH) - předobjednávka

Kód: 30716
Cena: 1 399 Kč
Nákupem získáte 55 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: 30. srpna 2019
Prodejna Praha 2 (Korunní): 30. srpna 2019
Prodejna Praha 1 (Anglická): 30. srpna 2019
Prodejna Brno: 30. srpna 2019
Prodejna Ostrava: 30. srpna 2019
Výdejna Louny: 30. srpna 2019

POPIS

Astral Chain je zbrusu nová akční hra od PlatinumGames exkluzivně pro Nintendo Switch. Jako součást speciální poliicejní jednotky je na vás bránit svět před tajmenou invazí stvoření vypadajích jako mimozemšťani.INVAZE Z JINÉ DIMENZE
Ark je multi-kulturní město v blízké budoucnosti. Jednoho dne je zasaženo pohromou, a to když se objeví brána do jiné dimenze. Nebezpečná stvoření se začnou vynořovat a útočit na lidi a znečišťovat krajinu a normální policejní jednotky nejsou schopny se s nimi měřit. Pro vyrovnání sil je utvořena zbrusu nová jednotka policie s názvem Neuron a ta má bránit obyvatele Arku.

Astral Chain (SWITCH)

PARŤÁK A ZBRAŇ
Hráč si může vybrat mezi ženskou a mužskou hratelnou postavou. Ta, kterou si nevyberete , se pak ve hře bude objevovat jako vaše mladší dvojče a spolučlen jednotky Neuron. Aby lidstvo mohlo čelit monstrům z jiné dimenze, lidstvo vyvinulo speciální zbraň - Legion. Legion vystupuje jako váš partner a pomáhá vám při vyšetřování, ale jakmile dojde na boj, poznáte jeho pravé dovednosti.

platinumgames

SYNERGICKÝ AKČNÍ SYSTÉM
Spolupracujte s Legionem a využívejte různá komba v boji s nepřítelem. Můžete současně zaútočit na stejného nepřítele, zaměřit se každý na jiného nebo můžete vyslat Legiona do útoku a podporovat ho ze zálohy. Ve hře je několik Legionů ve hře, každý s jiným bojovým stylem a dovednostmi. Hráči mohou strategicky měnit Legiony během real-time soubojů. Používejte dovednosti Legiona nejen v soubojích, ale také při vyšetřování případů a řešení puzzlů.

Astral Chain (SWITCH)

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole Nintendo WII
TOP HRY