Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

RPG Maker MV (SWITCH)

RPG Maker MV (SWITCH) - předobjednávka

Kód: 30819
Cena: 1 549 Kč
Nákupem získáte 61 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: 2. září 2019
Prodejna Praha 2 (Korunní): 2. září 2019
Prodejna Praha 1 (Anglická): 2. září 2019
Prodejna Brno: 2. září 2019
Prodejna Ostrava: 2. září 2019
Výdejna Louny: 2. září 2019
Lokalizace: V angličtině

POPIS

Staňte se mistrem vývojářem s RPG Maker MV. Se širokým spektrem nástrojů k dispozici vám nic nebrání vytvořit propracované a vzrušující videohry přímo ve vaší konzoli! Své hry pak můžete sdílet s ostatními, aby si i oni mohli užít vaše epické příběhy. S poslední verzí RPG Maker softwaru jsou možnosti takřka nekonečné. Stovky assetů a nekonečné možnosti jejich kombinací vám umožní převést váš vysněný příběh do té nejlepší videohry!NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ ZAČÍNÁ
Vysoká fantasy s rytířy a draky? Moderní příběh o lásce na střední škole? Spor mezi armádami dobra a zla? Vaší fantazii nic nestojí v cestě! Rozlučte se s učením se komplikovaného programovacícho jazyka. Tento software vám poskytne přímočarý přístup ke tvorbě hry od tvorby postav až po ladění posledních detailů.

RPG Maker MV (SWITCH)

VYTVOŘTE, SDÍLEJTE A HRAJTE
Užijte si hry, které vytvořili ostatní hráči díky zdarma stažitelnému RPG Maker MV Playeru, který umožňuje zahrát si i bez nutnosti vlastnit RPG Maker MV. Se stovkami grafických assetů a nekonečnými možnostmi vytvoření vašeho vlastního světa a příběhu můžete pustit uzdu své fantazie a stvořit to nejlepší a největší RPG, jaké svět viděl!

nis america

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole Nintendo WII
TOP HRY