Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Konzole Nintendo Switch Lite - Zacian & Zamazenta Limited Edition (SWITCH)

Konzole Nintendo Switch Lite - Zacian & Zamazenta Limited Edition (SWITCH) - předobjednávka

Kód: 30985
Cena: 5 999 Kč
Doprava zdarma!
Nákupem získáte 160 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: 8. listopadu 2019
Prodejna Praha 2 (Korunní): 8. listopadu 2019
Prodejna Praha 1 (Anglická): 8. listopadu 2019
Prodejna Brno: 8. listopadu 2019
Prodejna Ostrava: 8. listopadu 2019
Výdejna Louny: 8. listopadu 2019
Lokalizace: Český manuál

POPIS

Zboží vám pošleme zdarma!

BALENÍ OBSAHUJE
- Nintendo Switch Lite s pamětí 32GB v limitované edici
- AC adaptér

Neobsahuje hru Pokémon Sword a Pokémon Shield. Ty se prodávají samostatně. 

Zbrusu nový přírůstek do rodiny konzolí Nintendo Switch nabídne lepší výdrž na baterie, menší a slušivější proporce a příznivější cenu. Přitom si hráči mohou užít hlavních předností konzole Nintendo Switch a těmi jsou především přenositelnost a neustále rostoucí katalog her. Zahrajte si ty největší pecky od Super Smash Bros Ultimate, přes Super Mario Odyssey až po výpravné dobrodružství v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.  V limitované edici k příležitosti vydání her Pokémon Sword a Pokémon Shield. NA CESTY
Nintendo Switch Lite nemá odnímatelné Joy-Con ovladače a je mnohem menší verzí Nintendo Switch konzole. Nemá žádný stojánek, a jako specializovaná konzole na hraní v Handheld módu tak postrádá jakékoliv připojení s televizí nebo monitorem (neobsahuje tedy ani dokovací stanici, ani HDMI kabel).

SKORO VŠECHNY HITY
Na tomto novém zařízení můžete hrát všechny dostupné hry z rozrůstající se knihovny Nintendo Switch, které podporují hraní v handheld módu, s pár výjimkami. Na zadní straně fyzických her a na webových stránkách Nintendo najdete u každého titulu informaci, s jakými herními módy jde titul použít.

Konzole Nintendo Switch Lite - Zacian & Zamazenta Limited Edition (SWITCH)

LOKÁLNÍ MULTIPLAYER
Nintendo Switch se zároveň stará o to, aby bylo snadné zůstat propojený s ostatními hráči. Až 8 konzolí tak může být propojených v rámci lokálního multiplayeru. Na jedné konzoli pak po připojení Joy-Con ovladačů (prodávané samostatně) pak mohou hráči hrát v tabletop módu. 

ONLINE MULTIPLAYER
Konzole také bude podporovat online Wi-Fi multiplayer. Nintendo taktéž zmínilo novou placenou službu, která bude po vydání volně k vyzkoušení. Tato služba bude zahrnovat aplikaci pro chytré mobilní telefony dostupnou v létě 2017, která umožní uživatelům zvát kamarády ke hře, nastavovat herní schůzky a chatovat s ostatními při hraní kompatibilních titulů. Tato služba bude k dispozici na podzim.

VYLEPŠENÁ RODIČOVSKÁ KONTROLA
Pokročilou rodičovskou kontrolou můžete hlídat své ratolesti, ale i drahé polovičky. Lze nastavovat časové limity, po jejichž vypršení bude nadšený pařan upozorněn, že by měl končit, ale také sledovat statistiky, kterou hru hraje nejvíce. Vše se ovládá pomocí mobilní aplikace pro telefony a tablety se systémem Android a iOS. TOP HRY