Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Zombie Army Trilogy (XONE)

Zombie Army Trilogy (XONE)

Kód: 19324
Cena: 799 Kč
Nákupem získáte 31 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPISZombie Army Trilogy je apokalyptická střílečka z pohledu třetí osoby, zasazená ve strašlivé alternativní vizi druhé světové války.

Berlín 1945. Hitler čelí porážce z rukou spojenců, a tak vytáhl z rukávu poslední trumf, legii nemrtvých supervojáků, kteří hrozí, že zaplaví celou Evropu. Bojujte sami či v týmu a zachraňte lidstvo před nemrtvou hrozbou.

Zombie Army Trilogy je na next-gen konzolích napěchovaná novým obsahem. Kromě dvou původních her obsahuje navíc i dosud nezveřejněný třetí díl série a zcela nový režim hordy. Díky tomu se jedná o dokonalou kolekci pro všechny fanoušky adrenalinových stříleček s hutnou atmosférou.

- Probojujte se 15 nervy drásajícími misemi napříč TŘEMI epickými kampaněmi v ozářených a démony zamořených rozvalinách druhoválečného Německa.

- Utkejte se s okultními silami v kampani na pěti děsivých mapách pro hordy. Postavte se hrůzám sami nebo bojujte bok po boku online v kooperaci 2-4 hráčů.

- Bojujte jako elitní odstřelovač Karl Fairburne nebo jako jeden z osmi hratelných hrdinů včetně čtyř nových ženských postav ozbrojených více než 25 ikonickými zbraněmi a výbušnými pastmi.

- Postavte se legiím nemrtvých supervojáků, ozbrojených kostlivců, odstřelovacích zombií, eliťákům s motorovkami, ohnivým démonům a dalším stvůrám, než se utkáte se samotným démonickým Hitlerem v posledním střetu, který rozhodne o osudu lidstva!

- Užívejte si strašlivou krásu nechvalně proslulé rentgenové kamery smrti a sledujte zevnitř, jak se s mrazivým smyslem pro detail hnijící maso a vnitřnosti trhají na kusy.

Online co-op: až 4 hráči

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX ONE
TOP HRY