Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Halo 5: Guardians - Collectors Edition (XONE)

Halo 5: Guardians - Collectors Edition (XONE)

Kód: 19575
Cena: 2 999 Kč
Nákupem získáte 119 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: Český manuál

POPISDetailní obrázek

SBĚRATELSKÁ EDICE OBSAHUJE
- plakát
- digitální obsah ke zdokonalení boje
- exkluzivní předměty zabalené ve speciálně navržené krabičce
- model Metal Earth Guardian
- Steelbook
- animovaný filmeček Halo Reach
- sošku navrženou 343 Industries s Master Chefem a Sparťanem Locke

Galaxii ohrožuje nezastavitelná síla a Master Chief se pohřešuje. Těšte se na výpravný příběh a dva nové herní režimy pro více hráčů, které slibují zatím nejambicióznější díl v Halo sérii.KAMPAŇ
Nezastavitelná tajemná síla ohrožuje celou galaxii, zatímco Master Chief zmizel a jeho loajalita je zpochybňována. Čeká vás zatím nejtemnější a nejdramatičtější kampaň v Halo historii, která se rozpíná do třech různých světů.

DVA HRDINOVÉ
Zahrajete si jak za samotného Master Chiefa, tak poprvé v sérii i za Spartan Lockea. Oba váleční hrdinové. Kdo z nich však hrdinou zůstane i na konci? Celou kampaň můžete projet solo s umělou inteligencí nebo zapojit své kamarády do kooperace až ve 4 lidech.

align=center

WARZONE
Warzone je nový multiplayer mód, kde v obrovských bitvách až pro 24 hráčů budete bojovat s přátelskou i nepřátelskou umělou inteligencí v jednom velkém válečném bojišti. Warzone je neuvěřitelná non-stop mela, v níž potkáte Spartany, Covenanty a Forerunnery, jak se snaží plnit nepřeberné množství různě náročných úkolů.

ARENA MULTIPLAYER
Mód Arena multiplayer zastupuje dnes již klasickou Halo akční nirvánu, ve které se proti sobě postaví hráči 4 vs 4. Tady můžete ukázat svůj skill a schopnost pro kooperaci s parťáky.

align=center

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX ONE
TOP HRY