Ptejte se na   Email xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Podpořte nás v ročníku 2017
Vítěz ShopRoku 2016

HERNÍ ŽÁNRY

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   135 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

INFORMACE O HŘE

Xbox One ovladač Elite

Xbox One ovladač Elite

Kód: 19826
Cena: 4 299 Kč
Nákupem získáte 160 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod:   NA DOTAZ

Herní žánr: Gamepad - Hardware
Lokalizace: Český manuál

POPIS

align=center

Ovladač pro hráče, kteří to s hraním myslí opravdu vážně. Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox One je navržený ve spolupráci s profesionálními hráči a umožní vám dokonalé přizpůsobení k vašemu stylu hraní. Přelomová přesnost, vyšší rychlost a přizpůsobení na míru. To jsou hlavní důvody proč by jste si měli Elite ovladač pořídit a proč ho budete milovat.SKVĚLE PADNE DO RUKY
Možnost výměny různých kovových páček a směrových ovladačů zaručuje ergonomické ovládání na míru. Objevte konfiguraci, která vám padne do ruky a zlepší přesnost, rychlost. Díky páčkám různých tvarů a velikostí máte spoustu možností.
Dosáhnete lepšího ovládání při střílečkách z pohledu první osoby, závodních či bojových hrách, případně v jiných žánrech. Nový fasetovaný směrový ovladač umožňuje jednodušší a spolehlivější kombinaci povelů a tradiční směrový ovladač zase přináší přesné ovládání při výběru zbraní nebo podpůrném úderu.

KONTROLA, KOMBINACE A JISTOTA
Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox je vybaven čtyřmi pozicemi pro vyměnitelné spodní páky. Zvolte druh a počet spodních pák, které připojíte, a nakonfigurujte ovladač do ideálního stavu.
Řadicí páky poskytují vašim prstům větší kontrolu, abyste mohli provádět drtivé údery a precizně ovládat hru. Teď už nemusíte přesouvat palce z páček, když chcete během složitého skoku mířit a střílet současně.

align=center

STŘÍLEJTE RYCHLEJI
Po přepnutí pojistek jemných spouští můžete střílet rychleji a šetřit drahocenný čas při každém stisknutí spouště. Pojistky jemných spouští zastaví pohyb spouště po výstřelu a připraví vás ihned na další ránu. Úplný pohyb spouští obnovte prostým přepnutím pojistek. Každou spoušť lze nastavit samostatně vlastní pojistkou jemné spouště. Nastavení spouště můžete jemně vyladit pomocí aplikace.

LUXUSNÍ ZPRACOVÁNÍ
Hřídelky páček, směrové ovladače a řadicí páky z nerezavějící oceli zaručují dlouhou životnost. Zesílené prstence s nízkým třením kolem každé páčky minimalizují opotřebení a zaručují dokonale plynulou akci.
Pogumované rukojeti s kosočtverečným vzorem působí jistěji na dotek a zaručují vyšší stabilitu. Díky vylepšeným rukojetím také můžete držet ovladač s menším úsilím a vydržíte tak hrát déle a pohodlněji. Povrchová úprava krytu příjemná na dotek zaručuje luxusní vzhled a jisté ovládání.

align=center

BALENÍ OBSAHUJE
- Elitní bezdrátový ovladač
- pouzdro pro přenášení
- sadu 4 spodních pák
- sadu 6 páček: standardní (2), dlouhé (2) a vypouklé (2)
- sadu 2 směrových ovladačů: fasetovaný a standardní
- kabel USB
- tužkové baterie


Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX 360
TOP HRY


© 2007 - 2018 (X)zone.cz