Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

This War of Mine: The Little Ones (XONE)

This War of Mine: The Little Ones (XONE)

Kód: 21289
Cena: 599 Kč
Nákupem získáte 23 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Herní žánr: Adventura
Lokalizace: V angličtině

POPIS

Nebaví vás klasické hry na válku, nebo máte až po krk hraní si na vojáka? This War of Mine vás postaví do role civila během války. V reálu byste se v této roli asi ocitnout nechtěli, ale vyzkoušet si to ve hře stojí za to. Je to čirá deprese.ŽÁDNÉ HEROISMY
V This War of Mine nebudete hrát jako elitní voják, ale jako skupina civilistů, kteří se snaží přežít v obleženém městě, zápasí s nedostatkem potravin, léků a je v neustálém nebezpečí od odstřelovačů a nepřátelských mrchožroutů. Tvůrce hry inspirovaly příběhy civilního obyvatelstva z dob války v Jugoslávii. Je to o lidech, kteří nebojují a před výstřely a výbuchy se ukrývají do rozpadlých domů. 

DENNÍ CYKLUS
Toto je zcela nový herní zážitek z války viděný z úplně nového úhlu. Hra zohledňuje denní a noční cyklus. Během dne jsou odstřelovači na stanovištích, takže nemůžete ven a budete se muset zaměřit na údržbu a opravy svého útočiště. V noci se některý z vašich civilistů vydá na misi do nebezpečných míst shánět položky, které vám pomohou zůstat naživu. A půjde vám opravdu o holý život.

VÁLKA JE O PŘEŽITÍ
V This War of Mine budete rozhodovat o životě a smrti dle svého svědomí. Snažit se zachránit každého ukrytého člověka, nebo některé z nich obětovat pro přežití ostatních. Během války to není o dobrých nebo špatných rozhodnutích, jde pouze o přežití. Čím dříve si to uvědomíte, tím lépe.

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX ONE
TOP HRY