Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

One Piece: Burning Blood - Collectors Edition (XONE)

One Piece: Burning Blood - Collectors Edition (XONE)

Kód: 24244
Cena: 1 599 Kč
Nákupem získáte 63 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Herní žánr: Akční hra
Lokalizace: V angličtině

POPIS

SBĚRATELSKÁ EDICE OBSAHUJE
- dvě figurky - Whitebeard a jeho hrob
- sběratelský artbookBurning Blood nabídne perfektní splynutí mangy, anime a videohry. Ve spojení s bohatou historií série One Piece, jedinečnými projevy postav, elementálními efekty a originálními texty působí Burning Blood jako by právě vyskočil ze stránek mangy. Poprvé v sérii jde o čistokrevnou bojovku ve stylu série Tekken nebo Dead or Alive. SLOŽTE SI SVŮJ TÝM
Hlavní náplní hry jsou souboje v aréně, které jsou koncipovány jako souboje 3vs3. Tedy týmů tří bojovníků, s nimiž mohou hráči v aréně bojovat. Složení týmu a vzájemné doplňování vlastností bojovníků je zásadním strategickým prvkem hry. Tým může být navíc doplněn ještě o další bojovníky, poskytující podporu, ti se sice neobjeví v aréně, ale mohou hráčům propůjčit své speciální schopnosti.

JE TU I PŘÍBĚH
Třebaže jde primárně o bojovku, nezapomíná Burning Blood zcela ani na příznivce příběhové hry, kterým nabídne mód Paramount War. Ten bude popisovat události vážící se k Marineford a bude možné jej projít se čtyřmi různými postavami (Ace, Whitebeard, Akainu a Luffy).

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX ONE
TOP HRY