Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

South Park: The Fractured But Whole - Collectors Edition (XONE)

South Park: The Fractured But Whole - Collectors Edition (XONE)

Kód: 24874
Cena: 2 749 Kč
Nákupem získáte 109 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPIS

SBĚRATELSKÁ EDICE OBSAHUJE
- figurku Cartmana alias The Coon 18 cm
- trojici pohlednic
- exkluzivní set in-game kostýmů a bonusový perk do začátku hryOd tvůrců South Parku, Treye Parkera a Matta Stona, přichází další nezapomenutelná South Park hra. Fantasy kulisy tentokrát vyměníme za kriminální podsvětí a přidáme se k partě super hrdinů říkající si Coon and Friends. 
PŮVOD HRDINY
Každý hrdina má nějaký počátek. Jste mimozemšťan, high-tech vynález nebo geneticky upravený mutant? Vytvořte si vlastní jedinečný kostým, vymyslete původ a vyberte unikátní superschopnosti, abyste se stali hrdinou, kterého město potřebuje. A poprvé také hrdinkou! Nyní půjde hrát také za něžné pohlaví.PROZKOUMEJTE NOČNÍ SOUTH PARK
Nejen, že se South Park rozrostl o nová místa k prozkoumání a nové postavy k objevení. Ta pravá sranda začíná, když zapadne slunce a v ulicích města začne vládnout chaos. V noci se otevírá úplně nový svět, kde vaše alter ego musí využít všechny své síly k záchraně města.COON A KAMARÁDI, SPOJTE SE!
Naberte až 13 členů do vašeho spolku Coon and Friends, včetně Mysteriona, The Human Kite a samozřejmě nechvalně proslulého The Coon. Kombinujte své speciální schopnosti s parťáky a porazte každého, kdo vám vstoupí do cesty.NOVÉ SOUBOJE
Nový dynamický bojový systém je o poznání propracovanější než minule. Můžete měnit svoji pozici, manipulovat s časem a prostorem a podstatně více taktizovat. Upraveno bylo také lootování a craftění, která vám dá více možností jak si upravit svého hrdinu a jeho schopnosti. A nechybí ani mocná síla prdu!

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX ONE
TOP HRY