Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Ride 2 BAZAR

Ride 2 BAZAR

Kód: 124905
Cena: 699 Kč
Dostupnost zboží:
Prodejna Praha 2 (Korunní): ihned k odběru

Bazarové hry lze zakoupit pouze na prodejnách.
Herní žánr: Simulátor
Lokalizace: V angličtině

Xzone bazarové hry jsou vždy ve skvělém stavu a předem vyzkoušené.

POPIS


Vítejte v chrámu motorek. Vítejte v jediné digitální garáži, ve které budete moct objevovat, přetvářet a zkoušet ty nejrychlejší, nejikoničtější a nejoriginálnější motorky na světě.PLEJÁDA STROJŮ
Najdete zde přes 200 motorek, na kterých si užijete nával adrenalinu v žilách a postavíte se těm nejobávanějším zákrutám se zápalem a smělostí profesionálního závodníka. Usednete za řídítka nejen silniček, ale také celé řady krosek, naháčů a dalších typů. Získejte je všechny a vytvořte si vlastní osobní stáj. 

TRATĚ PO CELÉM SVĚTĚ
RIDE 2 obsahuje tratě z těch nejdivočejších a nejnapínavějších závodů všech dob. Country, City, GP, Road, Motard a Drag... postavte se na start těch nejnáročnějších silnic a s každým zaskřípěním pneumatik za sebou zanechte otisk gumy. Je tu přes 30 tratí včetně legendárních okruhů jako třeba Nürburgring Nordschleife.

MOŽNOSTI ÚPRAVY
Vylepšete svou motorku v 5 hlavních oblastech: motor, brzdy a závěsy, kola, převodovka, vzhled. Máte k dispozici více než 20 různých modifikací, včetně zcela nové závodní převodovky, která umožňuje instalaci aerodynamického krytu ze skelné vaty určeného přímo pro ty nejextrémnější závody.

HERNÍ REŽIMY
12 režimů pro dlouhotrvající a především zábavný herní zážitek. Vrhněte se na královnu tratí Nürburgring, závoďte v typickém motokrosovém stylu, projeďte klikaté tratě, skoky, parabolické zatáčky a soutěžte ve speciálním slalomu mezi dopravními kužely. Ale pozor! Jestliže budete chtít porazit své protivníky, musíte být opravdu rychlí a přesní, protože jakmile vyjedete, čas se nezastaví!

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX ONE
TOP HRY