Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Madden NFL 17 BAZAR

Madden NFL 17 BAZAR

Kód: 124900
Cena: 699 Kč
Dostupnost zboží:
Prodejna Ostrava: ihned k odběru

Bazarové hry lze zakoupit pouze na prodejnách.
Herní žánr: Fotbalová - Sportovní hra
Lokalizace: V angličtině

Xzone bazarové hry jsou vždy ve skvělém stavu a předem vyzkoušené.

POPIS

Madden NFL 17 pokračuje v bohaté tradici herní série a nabízí fanouškům NFL opět lepší zpracování jejich oblíbené hry. Nové možnosti ovládání, díky nimž ovládnete prostor nad hřištěm, nové animace, díky nimž bude hra vypadat lépe než kdy předtím a celá řada dalších novinek.FRANCHISE
Proveďte svůj tým sezónou s mnoha novými způsoby hry a více rozhodnutími.
Zásadní momenty si žádají zásadní rozhodnutí - postavíte do zápasu svého hvězdného QB, i přes zranění, nebo zvolíte radějí nevyzkoušeného náhradníka, když jde v zápase o postup do play-off?
Mód byl upraven na četné žádosti fanoušků o nové možnosti jako je rezervní tým, vlastní úpravy hráčů nebo upozornění na ostatní výsledky soutěže.
Sezónu si pak můžete zkrátit přeskočením jednotlivých událostí, a věnovat se pouze těm, které považujete za zásadní.

HRA
Na konzolích XONE a PS4 došlo k úpravám všech tří fází hry - obranné, útočné i speciálních týmů. Nové mechanismy a vylepšená UI přináší skvělé herní okamžiky, zatímco vylepšené pokrytí zóny přispívá k lepší vyváženosti přihrávek. Díky speciálním týmům pak lze zásadně ovlivnit zápas v jediné hře.
Nové pohyby hráčů umožňují nápaditější hru s míčem. V závislosti na herním stylu a dovednostech mohou hráči využít různé speciální pohyby, které zpestřují hru.

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX ONE
TOP HRY