Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition (XONE)

Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition (XONE) - předobjednávka

Kód: 28240
Cena: 1 399 Kč
Nákupem získáte 55 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: 25. září 2018
Prodejna Praha 2 (Korunní): 25. září 2018
Prodejna Praha 1 (Anglická): 25. září 2018
Prodejna Brno: 25. září 2018
Prodejna Ostrava: 25. září 2018

Lokalizace: V angličtině

POPIS

LAUNCH EDITION OBSAHUJE
- hru Valkyria Chronicles 4
- exkluzivní samolepky s motivem Ragnaroka, roztomilého zdravotnického psa



Děj hry Valkyria Chronicles 4 se odehrává ve stejném časovém období jako původní Valkyria Chronicles, ale zaměřuje se na zcela nové hlavní postavy ze Squad E. Velitel Claude Wallace a jeho přátelé z dětství se vydávají na cestu boje za svobodu v této zoufalé válce, ale mezi nimi a vítězstvím stojí nepřetržité ukrutné mrazy, hordy imperiálních vojáků a božské síly Valkyrie.




PŘÍBĚH Z ČASŮ VÁLKY
Děj hry Valkyria Chronicles 4 se odehrává ve stejném časovém období jako původní Valkyria Chronicles, ale zaměřuje se na zcela nové hlavní postavy. Hráči převezmou kontrolu nad mladým kapitánem jménem Claude Wallace, dále pak nad odborníkem na těžké zbraně Riley Millerem a horkokrevníkem jménem Darcsen Raz a dalšími postavami. Společně budou čelit bolestné realitě války.



NOVÁ GENERACE
Z části tahová strategie, z části RPG a real-time střílečka z pohledu 3 osoby se vrací na Vaše zařízení. Mezi nové prvky Valkyria Chronicles 4 se řadí explozivní nová třída Grenadier, několik nových podpůrných možností obrany a útoku a více. Těšit se také můžete na možnost bojovat s imperiální hrozbou s více jednotkami na větších mapách než kdykoliv dříve.



CANVAS ESTETIKA
Jedinečný vizuální styl, který proslavil série Valkyria Chronicles, je zpět a přepracován pro nejnovější generaci. Grafický engine CANVAS zhotovený jako akvarel, mísí vizuální elementy reality s představivostí a vytváří tak expresivní svět naplněný barvitými emocemi. Sledujte cestu Squadu E plynoucí jako interaktivní malba.Hitoshi Sakimoto, skladatel hudby z původní série Valkyria Chronicles, se vrací a přináší tak do hry jedinečnou atmosféru.





Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX ONE




TOP HRY