Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Dead Or Alive 6 - Konix Bundle (XONE)

Dead Or Alive 6 - Konix Bundle (XONE)

Kód: 29682
Cena: 1 799 Kč
Nákupem získáte 71 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPIS

Předobjednejte si Dead or Alive 6 ve výhodném balení sherními sluchátky Konix MS-400 a získejte navíc další hratelnou postavu –tajemnou Nyotengu, a alternativní kostým pro Kasumi, známou také jako „zběhlý ninja“.

KONIX BUNDLE OBSAHUJE
- hru Dead or Alive
- herní sluchátka Konix MS-400Již šesté pokračování známé značky Dead Or Alive z dílny Team NINJA je tady. Hra nabídne nové lokace, vylepšenou grafiku včetně doposud neviděných výrazů v tváři a známé postavy.
NOVÉ LOKACE A POSTAVY
V šestém díle se objeví například Helena Douglas, majitelka Dead or Alive Tournament Executive Committee, Kasumi, Ryu Hayabusa, Zack a Jann Lee. Mezi nové lokace pak patří DOA Colosseum a The Throwdown.ŽIVÉ PUBLIKUM
Vybrané lokace (jako například The Throwdown) pak nabídnou živé obecenstvo, které se tak dostane blíže k akci, než kdy dříve. Součástí Dead or Alive 6 bude také „Mass Destruction“, kde hráči budou moci použít prostředí k vlastním útokům.HERNÍ SLUCHÁTKA KONIX MS-400
Herní sluchátka s mikrofonem Konix MS-400 se mohou pochlubit velkými, 40mm neodymovými reproduktory v náušnících, které skvěle padnou a dokonale izolují okolní hluk. Aby bylo dosaženo co nejkvalitnějšího podání zvuku, ať už při vysoké, nebo nízké hlasitosti, pracují sluchátka ve frekvenčním rozsahu od 20 Hz do 20 KHz. Nic vám tak nebrání ponořit se zcela do herního světa.Sluchátka se připojují k hernímu ovladači a jejich hlasitost můžete snadno ovládat přímo na jednom z náušníků. Bleskovou komunikaci s ostatními hráči poté zprostředkovává zabudovaný mikrofon, jehož pozici si můžete upravit podle momentálních potřeb.Herní sluchátka Konix MS-400 jsou navržena speciálně pro Xbox One, jsou však kompatibilní také s PC, smartphony, tablety a dalšími zařízeními s odpovídající zdířkou.

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX ONE
TOP HRY