Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Konzole Xbox One S 1TB All-Digital Edition (XONE)

Konzole Xbox One S 1TB All-Digital Edition (XONE)

Kód: 30317
Cena: 5 990 Kč
Doprava zdarma!
Nákupem získáte 160 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: Český manuál

POPIS

Zboží vám pošleme zdarma!BALENÍ OBSAHUJE
- Xbox One S 1TB All-Digital Edition v bílé barvě bez mechaniky 
- 1x nový bezdrátový ovladač
- digitální verze her Sea of Thieves, Forza Horizon 3 a Minecraft
- vertikální stojan
- napájecí kabel
- HDMI kabel
- Zlaté členství Xbox Live na 14 dní

Nová verze Xbox One je o 40 % menší, o 100 % elegantnější, podporuje HDR a umí přehrát 4K video. Díky obrovské kapacitě 1TB už také nemusíte řešit volné místo na harddisku a díky integrovanému zdroji už vám nebude překážet nechvalně proslulá "cihla". I ovladač prošel evolucí a nabídne lepší úchop a Bluetooth připojení. Tato verze postrádá klasickou Blu-Ray mechaniku a spoléhá se pouze na digitální obsah.

Konzole nemá mechaniku na disky a tak nemůže přehrávat fyzické hry a filmy.4K VIDEO
Standard Ultra HD (HD 4K) přináší díky čtyřnásobnému rozlišení to nejjasnější a nejrealističtější video. Nyní můžete na Xboxu streamovat obsah v rozlišení 4K třeba z Netflixu.HDR - VELKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH
Zažijte jasnější a bohatší barvy například ve hrách Gears of War 4, Forza Horizon 3 a dalších. Díky většímu kontrastnímu poměru mezi světlými a tmavými plochami vás ohromí značně lepší obrazová kvalita her.

PŘEPRACOVANÝ OVLADAČ
Nový bezdrátový ovladač přináší větší pohodlí se štíhlejším a ergonomičtějším designem. Navíc má dvojnásobný dosah. Díky povrchové úpravě neklouže v rukou a vy budete vždy mířit přesně. A díky Bluetooth připojení budete moci ovladač snadno připojit k PC nebo také tabletu či telefonu.

HRAJTE HRY Z XBOX 360
Zpětná kompatibilita je funkce, kterou si fanoušci přáli ze všeho nejvíce. Stále větší počet her pro Xbox 360 můžete hrát  i na konzoli Xbox One.  Hry můžete pohodlně koupit skrze obchod přímo v Xboxu.


TOP HRY