Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Call of Duty: Modern Warfare (XONE)

Call of Duty: Modern Warfare (XONE) - předobjednávka

Kód: 30565
Cena: 1 699 Kč
Nákupem získáte 67 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: 25. října 2019
Prodejna Praha 2 (Korunní): 25. října 2019
Prodejna Praha 1 (Anglická): 25. října 2019
Prodejna Brno: 25. října 2019
Prodejna Ostrava: 25. října 2019
Výdejna Louny: 25. října 2019

POPIS

Sázky nebyly nikdy vyšší! Ujměte se role členů smrtící jednotky Tier One v dobrodružství, které bude mít dopad na globální rovnováhu sil. Call of Duty: Modern Warfare pohltí fanoušky neuvěřitelně syrovým, odvážným a provokativním příběhem, který přináší bezkonkurenční intezitu a mění pohled na moderní válku. Za hrou stojí legendární studio Infinity Ward, které se rozhodlo vrátit známé postavy a zaměřit se na kampaň pro jednoho hráče.BUDOU TAM I DRONY?
V nové kampani si zažijete, jaké to je bojovat spolu se speciálními jednotkami jak z Evropy, tak i z blízkého východu na bojišti moderní války. Příběh má donutit hráče se zamyslet nad tím co vlastně znamená a obnáší válka v 21. století.

Call of Duty: Modern Warfare (XONE)

SLOŽTE SI SVOU JEDNOTKU
Kampaní to však nekončí, Call of Duty vás provede příběhem i v online módu. Můžete si zahrát buď klasický multiplayer nebo se dát dohromady s kamarády a zahrát si některou z elitních operací, která padne na míru všem, od začátečníků po ostřílené veterány.

kotko

ROTA BRAVO VPŘED
V online módu také najdete nové možnosti jak bojovat. Chcete nepřátele překvapit v noci? Pak vám rozhodně nesmí chybět noktovizor a patřičný arsenál zbraní, který má nyní více možností přizpůsobení než kdykoliv před tím. Také můžete otočit výsledek celé bitvy s klasickými i zcela novými odměnami za Killstreaky.

codmw

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX ONE
TOP HRY