Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Gears of War 3 - Limited Edition (XBOX 360)

Gears of War 3 - Limited Edition (XBOX 360)

Kód: 14650
Cena: 599 Kč
Nákupem získáte 23 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: České titulky

POPIS

Poslední šance získát hru v limitované a kusově omezené edici za cenu běžné. Tato edice jinak běžně stojí 1699 Kč. fotka balení!

Limited Edition obsahuje navíc: An Octus Award Box with Octus Service Medal – věrná replika medaile v měřítku 1:1, kterou obdržel otec Maruce, Adam Fenix, za zásluhy při práci na Hammer of Dawn (rozměry: 77 mm x 10 mm), exkluzivní multiplayerová postava Adama Fenixe – každá Octus Service Medal medaile je gravírována jedinečným Xbox Live kódem, který je jedinou cestou jak postavu Adama získat, COG Flag – replika vlajky vlající nad House of Sovereigns, závěť Adama Fenixe Last Will and Testament a to vše v krásném balení.


Fanoušky i kritiky milovaná dvoudílná akční série Gears of War se dočká v České republice závěrečného pokračování 8. dubna 2011. Gears of War 3 vyvíjí, stejně jako minulé díly, osvědčené studio Epic Games exkluzivně pro Xbox 360. Napínavý příběh se znovu točí kolem záchrany lidské rasy v době, kdy byla všechna města na planetě Sera vyhlazena krvežíznivými Locusty. Hrstku přeživších v čele s Marcusem Fenixem dělí od poslední naděje na záchranu svého světa jen jejich nezdolná touha po přežití a společná týmová práce.

Minimální konfigurace

KONZOLE: Konzole XBOX 360
TOP HRY