Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

XBOX 360 Limited Edition Kinect Star Wars Bundle (XBOX 360)

XBOX 360 Limited Edition Kinect Star Wars Bundle (XBOX 360)

Kód: 16527
Cena: 7 990 Kč
Doprava zdarma!
Nákupem získáte 160 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: Český manuál

POPIS

Zboží vám pošleme zdarma!

Velmi kusově omezena edice XBOX 360. Obrázek konzole zde.

Kompletní balení bude obsahovat Hru Kinect Star Wars, limitovanou edici konzole Xbox 360 s motivy R2-D2 a zvukovými motivy ze světa Hvězdných válek (zvuky při zapnutí/vypnutí konzole a otevření optické mechaniky), limitovanou edici bezdrátového ovladače s motivy C-3PO, pohybový senzor Kinect ve sněhové bílé barvě, disk 320 GB, náhlavní sadu, hru Kinect Adventures, přístup k exkluzivnímu stahovatelnému obsahu z online služby Xbox Live.

Speciální edici konzole XBOX 360 společně s chystanou hvězdnou hrou Kinect Star Wars přijde na TYTO Vánoce. Motivem konzole bude oblíbená dvojka robotů R2-D2 a C-3PO z prostředí kultovní série Hvězdných válek. První veřejné ukázky se dočkal i závod pilotovaných kluzáků, tzv. podracing mód. Hra Kinect Star Wars díky využití revolučního pohybového senzoru vtáhne hráče do světa Hvězdných válek jako žádná předešlá z kultovní ságy. Fanoušci série si budou moci doslova na vlastní kůži zažít výcvik rytíře Jedi, používání mocné Síly či souboje se světelnými meči. To vše bez nutnosti použití herního ovladače. S Kinectem děj na obrazovce ovládáte pouze pohyby vlastního těla. Milovníci Hvězdných válek si v připravovaném titulu Kinect Star Wars mohou vyzkoušet také adrenalinové pocity pilota závodního kluzáku. Ve hře budete moci usednout do jednoho ze strojů, který pilotoval i mladý Anakin Skywalker v Epizodě 1. Další závodní speciály se hráčům zpřístupní po odemčení při postupu hrou. Historicky první speciální edice konzole Xbox 360 v sadě se senzorem Kinect obsahuje modro-bílé tělo konzole inspirované robotem R2-D2. Naopak design bezdrátového ovladače byl inspirován jeho věrným androidím druhem C-3PO. V sadě najdete také čistě bílý senzor Kinect.

V případě reklamace postupujte následovně na stránkách MS u konzole či senzoru, konzoli ani senzor neposílejte na centrálu v Lounech!! Podpora a reklamace.


TOP HRY