NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst HD (PC DIGITAL)
DIGITAL

459 
Nákupem získáte 18 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Bojové, Anime, Japonské
 • Hra byla poprvé vydaná na konzolích v březnu 2013, přičemž byla velmi pozitivně přijata kritiky i fanoušky, a teď byla navíc tato nejepičtější NARUTO hra, jaká kdy byla vydána,  přepracována pro PC! K hromadě vylepšení, které obsahovalo už NARUTO SHIPPUDEN Ultimate Ninja STORM 3 FULL BURST, přibyla v neposlední řadě ještě horečně očekávaná kapitola, kde Sasuke a Itachi zaútočí na Kabuta v nervydrásající bitvě.

  Kapitola navíc: Itachi, konečně bez Kabutovy kontroly, plánuje prolomit zakázanou techniku Reanimation. Bude schopný to díky spojenectví se Sasuke zvládnout? Nová hratelná postava: Kabuto dosáhl ultimátního stavu Sage a můžete za něj hrát ve versus modu. Použijte jeho moc a poražte protivníky ať už online nebo offline. Režisérská verze: Odhalte kompletně přepracované Storm 3 filmečky a zažijte epický konflikt pohlcující celý svět ninjů. 100 nových misí: Vstupte do úplně nové série misí, spousta z nich má vlastní unikátní úkoly. 38 nových kostýmů: Oblečte postavy do některého ze 38 kostýmů z NARUTO SHIPPUDEN Ultimate Ninja STORM 3 DLC balíčků.

  © 2002 MASASHI KISHIMOTO / 2007 SHIPPUDEN All rights reserved.

  Game © 2013 NAMCO BANDAI Games Inc.

  © 2013 NAMCO BANDAI Games Inc. Published by NAMCO BANDAI Games Europe S.A.S. Distributed by NAMCO BANDAI Games and its subsidiaries.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • ales551

   HD? To znamená, že tohle je remastrované? Stejně jako u NS: Ultimate Ninja STORM 2 HD?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst HD (PC DIGITAL)!