Nebula Online (PC DIGITAL)
DIGITAL

189
Nákupem získáte 7 kreditů
 • 189 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: On-line multiplayer
 • Bojuj globální vesmírné bitvy v reálném časeVyber si jednu ze tří ras: Lidé, Kriptizdi, BorguzandiPostav si svou unikátní vesmírnou loď pomocí modelůKontroluj svou ekonomikuBuduj své vlastní vesmírné staniceObjevuj nekonečný vesmírHlasuj pro své lídryOkupuj nepřátelská území
  Nebula Online je vesmírná multiplayer online hra, která může být hrána mezi různými platformami. Tato sci-fi hra se odehrává v galaxii obývané třemi rasami a hráč čelí globálnímu konfliktu o dominanci ve vesmíru.
  Hledej v otevřeném světě pole se zdroji, opuštěné stanice a obyvatelné planety. Dávej si pozor na vzdorovité nepřátele, kteří jistě otestují Tvou sílu. Ozbroj se, abys porazil jejich ničemné armády.
  Utvářej aliance, tvoř jednotky z podobně smýšlejících vojáků a veď je k úžasnému vítězství nad nepřáteli v Tvém dlouhodobém úkolu dobýt celý vesmír.
  3 rasy
  Vesmír je obýván třemi různými rasami, které spolu odjakživa válčí
  Lidé: Zkoumají hvězdy ve snaze rozšířit jejich znalosti o fungování vesmíru. Každý jejich krok do temnoty vesmíru jim přináší další a další kolonizované planetyKriptizdi: Ve svých myslích mají zvláštní cíle a specialitou jejich polo-robotické rasy je tajemství: Kriptizdi odmítají prozradit jakékoliv informace o sobě nebo o svých planetách.Borguzandi: Ničivé zbraně, vesmírné lodě a města, která pokrývají celé planety jsou výsledkem celých staletí genetické evoluce. Ačkoliv již prakticky dosáhli ideálu, jsou velice agresivní a uvěznění ve své víře založené na uctívání kultu.3 typy solárních soustav
  Během svého prvního letu do vesmíru vstoupíš do jedné solární soustavy, ale celkově jsou ve hře tři:
  Bezpečná: Hráči jiných ras nemůžou vstoupit do této solárního soustavy. Soustavy takového typu také nemůžou být obsazeny jednou rasou.
  Rasová: Hráči jiných ras můžou vstoupit do takové solární soustavy. Soustavy takového typu můžou být obsazeny jednou rasou.
  Neutrální: V takové soustavě se nenachází žádné stanice, dílny nebo továrny, dokud jí jedna rasa neobsadí.
  Bitvy hráč proti hráči v reálném čase
  Můžeš vydělávat PvP body tím, že budeš ničit nepřátelské lodi a obsazovat cizí hvězdné systémy. V PvP obchodech, které mají podobu kovových planet či jinou, můžeš nakupovat moduly a zbraně.
  Rozšiř územní dominanci rasy a ujisti se, že Tvá rasa nad jinými dominuje v otázkách technologického i sociálního rozvoje.
  Bojuj proti ostatním rasám a získej vládu nad dalšími komunitami.
  Vlastnosti
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Nebula Online (PC DIGITAL)!