Need For Speed: The Run
X360

(3x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
  • S potěšením představujeme novou závodní pecku Need for Speed The Run, v níž se hráči ocitnou na opačné straně zákona a vydají se na náročný závod napříč Amerikou ze San Franciska do New Yorku. Překonávání hranic, proplétání hustým provozem velkoměst, riskantní jízda po zledovatělých cestách horských průsmyků a průjezdy úzkými kaňony s plynem na podlaze, to vše a ještě mnohem více nabídne nejnovější pokračování legendární série Need for Speed s podporou špičkové technologie herního enginu Frostbite 2. Need for Speed The Run přinese úžasné grafické zpracování, propracovaný fyzikální model všech vozů, poutavý příběh a rozšířené možnosti online hraní s technologií Autolog.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (3)

Hodnocení 7/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Doby Undergroundů jsou nenávratně pryč a lepší už to nebude. Američanům se to asi líbí a jako největší trh mají prostě přednost. Tohle už není to pravé NFS a nám zůstávají jen oči pro pláč.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

"NFS : The RUN" má místo ochuzených závodů také akci která je plná adrenalinu,krásné grafiky,příjemného vzhledu aut i ovládání,a také ze poznáte příběh který chytne.Nebudou vám chybět ani animace které vám budou zasahovat do života a vy je ovládnete ve prospěch.Recenze samozdřejmě dopadly špatně a ani nevím proč,vždyt nakonec se nový Frostbite 2 hodí do hry více než kdy jindy a doufám že bude pokračování a nahradí nám spackané díly od blbých tvůrců "Criterriongames" jako (NFS:Hot Pursuit nebo NFS:MostWanted 2).Zrátka tvůrci "EA" se spoluprácí "BlackBox" se náramě doplnily a udělaly zatím nejzábavnější díl co kdy byl ale s moc krátkou hrací dobou :-(

Recenze v časopisech a webech nedopadly dobře.To víme všichni. Přesto se tato hra celkem slušně prodává. A proč? Víte, je totiž neskutečně zábavná a velmi dobře vypadá a velmi dobře se hraje. Kdo má rád adrenalin a krajinu USA, bude nadšen. Představte si jízdu po silničkách v Nashville kde do pozadí pochopitelně hraje country a ne divoká elektro hudba:). Takové detaily Vám udělají radost. Já se skvěle bavím a budu ji hrát určitě ještě znovu.. nemůžu odejít od konzole.. a to je důvod hraní, ne?

Hra je strašně krátká a příběh jednoduchý, přesto je hra strašně návyková a zábavná. Bavil sem se od začátku až do konce!! A TO JE HLAVNÍ!!