Need for Speed
XBOX

(1x)
549
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Od soumraku do úsvitu objevujte noční otevřený svět, jemuž vládne městská automobilová kultura, o které jste možná ani nevěděli, že existuje. Tento úžasný svět ožívá díky kombinaci výkonu nových konzolí a herního enginu Frostbite. Výsledkem je obsahově bohaté prostředí, kde je zhruba dvakrát tak více sjízdných silnic než v Need for Speed Rivals.
  Need for Speed se vrací k nočním závodům, tuningu a stylovým filmečkům. Nový díl si bere to nejlepší z oblíbených NFS: Underground, přidává něco málo z moderních NFS a z tohoto mixu vzniká úžasné dopravní hřiště pro vás a vaši partu. Tuning čtyřkolových miláčku ještě nikdy nebyl tak detailní a každé auto si můžete vypiplat k obrazu svému. A hlavně ukázat ho celému světu!

  Hra vyžaduje neustále připojení k internetu.  Need for Speed přináší vše, co tuto sérii učinilo mezi fanoušky tak populární – propracované možnosti vlastních úprav, autentický otevřený svět s reálnými prvky automobilové kultury a atraktivní herní příběh.

  VENTURA BAY JE VAŠÍM MĚSTSKÝM HŘIŠTĚM
  Od klikatících se silnic na svazích nad městem až po čtvrti prakticky neustále křižované policejními hlídkami, tohle město pořádně ožívá teprve s přicházející tmou. Je také domovem pěti automobilových legend, předních postav současné scény, které vás budou inspirovat, táhnout za lepšími výkony a podrobovat vaše schopnosti testům. Vybudujte si reputaci a respekt s konečným cílem stát se oslavovanou legendou.

  Need for Speed

  PĚT ZPŮSOBŮ HRANÍ
  Série Need for Speed se vrací s pěticí jedinečných způsobů hraní s názvy Speed, Style, Build, Crew a Outlaw. V nich si můžete získat reputaci a dokráčet za vítězstvím svou vlastní cestou. Avšak teprve kombinace všech pěti vám nabídne perfektní momenty ve stylu Need for Speed – ve svém silničním speciálu vezměte smykem zatáčku a společně s přáteli se pokuste zmizet policejním pronásledovatelům.

  BOHATÉ MOŽNOSTI ÚPRAV
  Postavte si auto, které bude reprezentovat váš charakter prostřednictvím početných vizuálních a výkonnostních úprav. K dispozici budou legendární vozy populárních značek, tuning výkonu a vlastnímu stylu přizpůsobené řízení. Vymazlete si své auto a vyrazte do ulic.

  need for speed

  PŘÍBĚH
  Pět charakteristických a vzájemně se prolínajících příběhů inspirovaných skutečnými ikonami automobilové kultury. Během hry vás každá volba, každá minuta i každá sekunda posunují ke konečnému cíli stát se největší legendou.

  VÍTÁ VÁS ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ
  Od soumraku do úsvitu objevujte noční otevřený svět, jemuž vládne městská automobilová kultura, o které jste možná ani nevěděli, že existuje. Tento úžasný svět ožívá díky kombinaci výkonu nových konzolí a herního enginu Frostbite. Výsledkem je obsahově bohaté prostředí, kde je zhruba dvakrát tak více sjízdných silnic než v Need for Speed Rivals.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • [Crash]

   :-) děkuju

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   [Crash]: Smáznuta :)

  • [Crash]

   Admin prosímtě potřeboval bych nutně smazat svou recenzi na tuhle hru,musím tam napsat novou,děkuji mockrát.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Crash: Hra bude mít i singleplayer, ale přesto budete muset být neustále připojený k internetu.

   Zlaté členství by mělo být potřebné pouze pro samotné online hraní.

  • [Crash]

   DŮLEŽITÉ DOTAZY : Zdravím všechny hráče i adminy téhle super stránky. Potřeboval bych vědět nějaké lepší info k téhle hře a nikde se nemůžu dohledat odpovědí. Bude zde Singleplayer? A budu si muset kupovat XboxLive? Nebo stačí ke hraní jen připojení wi-fi na Xboxu One. Děkuji mnohokrát. Dvořák"Crash"

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Tvůrci nás chtěly vrátit do kořenů Undergroundu což se jim podařilo po tuningové stránce ale? Hra je frustrující a po herní stránce odfláknutá,nevyvážená obtížnost a neskutečné nervy ze závodů ve kterých máte vypadat dobře ale pořád jen bouráte,bouráte a zase jen bouráte. POZOR!!! > hra vykazuje zjevné vady pro hraní neboli připojení > po upgradu Xboxu One nebo-li PS4 vás hra nechce pustit do hraní (internal corrupt error),to se dá vyřešit v menu Xboxu One zablokováním "Multiplayer Games conect" ale po sléze si hra zase vymýšlí nové errory a hra nejde normálně hrát !!!