NHL 15
XONE

(2x)
549
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Hokej
Hra také dostupná pro:  PS4
 • NHL 15 je prvním titulem nové generace hokejových videoher. Jako taková bude oplývat řadou novinek. Reálné fyzikální zákony se budou vztahovat na puk i všech 12 hráčů na ledě najednou, což umožní dokonale simulovat rychlost, tvrdost a nepředvídatelnost hokeje. Budete se moct pohybovat, dívat, reagovat a myslet jako opravdoví hokejisté. Umožní to nové autentické modely hráčů a celá škála rozvinutých funkcí, mezi které patří například Superstar Skill Stick, neboli technika práce s holí ve stylu hokejových superhvězd, nebo Vision AI, což je systém čtení hry hokejisty ovládanými hrou, kteří disponují vysokou úrovní umělé inteligence. Do zápasů budete nastupovat před hledišti zaplněnými fanoušky, vytvořenými z 9 tisíc jednotlivých dynamických modelů. A konečně se můžete těšit i na audiovizuální zpracování ve stylu televizních přenosů – NHL 15 totiž nabídne kompletně nový vzhled inspirovaný zápasovým programem stanice NBC za doprovodu komentáře dua Mike Doc Emrick a Eddie Olczyk. Zasvěcenými poznatky z prostoru přímo u mantinelu je pak doplní expert stanice TSN Ray Ferraro.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • MILAN

   ahoj chci jse zeptat abych mohl hrat sezonu je nutne byt připojen na xbox live?

  • Martin

   Budete mít i NHL 15 Ultimate edition.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Hraji jen s kámoši doma proti sobě a pak online, žádný jiný módy mě nezajímají, takže za mě nejlepší hokej, co jsem kdy hrál a jsem z toho HOTOVEJ.

Hra mě zklamala v tom, kolik toho vlastně nabízí. Zmizel EASHL, v Be a pro není možné začít v CHL, nemůžete simulovat do dalšího střídání a v Be a GM se při simulování zápasů nedozvíte jejich průběh, ale pouze konečný výsledek. Hockey Ultimate Team zůstal nezměněn, nic nepřibylo, nic ale neubylo, takže tady jsem v pohodě. Já ty negativa i chápu. Není lehké vydávat každý rok sérii her a přitom se pokusit o nějaké změny. Trochu jsem čekal, že NHL 15 bude osekaná, ale mínusy to přecijen jsou, protože to tuhle sérii neskutečně stáhlo dolů. Ale přesto všechno musím říct, že gameplay je výbornej. Fyzika opravdu pěkná, tak nemám co vytknout. AI... no v obranném pásmu mi jsou schopni zastavit místo toho, aby si najeli na přihrávku. Ale v útočném pásmu už se stím dá pracovat. Celkově si lépe najíždějí. Takhle. Z hlediska gameplaye je tohle lepší, než NHL 14. Naprosto jí to převálcovalo. Ale chybí mi pár herních módů a ty pozůstalé nejsou úplně hotové. Jestli jste schopni se smířit s tím, že si holt nezahrajete EASHL a nezačnete svou kariéru v Be a pro z juniorské soutěže, tak mohu NHL 15 doporučit. Je to celkem zábava to hrát a narozdíl od čtrnáctky jsem ZATÍM nějak moc frustrovaný nebyl. Ten gameplay je propracovanej a jede to výborně. Na tomhle si dali v EA Sports záležet. Pokud si myslíte, že byste chtěli od této hry víc, tak si počkejte na další díl. Moje číselné hodnocení moc neberte v úvahu, skutečně se zamyslete, co od té hry očekáváte. Zahrajete si královsky, jen tomu něco chybí. ;-)