NHL 19
PS4

649
Nákupem získáte 7 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Štítky: Hokej
Hra také dostupná pro:  XBOX
 • Představujeme World of CHEL, inovované herní centrum nových a staronových režimů k přizpůsobování vlastní postavy, sjednocených pod jeden systém odměn. Navrhněte si postavu a postupným hraním získejte další vybavení a přes 900 nových možností vlastní úpravy vzhledu, včetně oblečení, jako jsou mikiny s kapucí, bundy, pletené zimní svetry a další. Vyjádřete svůj styl pomocí jedinečného vzhledu a uzpůsobte si hru prostřednictvím nových hráčských tříd a unikátních vlastností, díky nimž získáte naprostou svobodu v tom, jak budete vypadat a hrát.
  Zahrajte si v NHL 19 na venkovních kluzištích a v rámci nových i staronových režimů se vydejte na cestu z místního zamrzlého rybníka až mezi profesionály. Změřte své síly proti více než dvěma stovkám největších hokejových legend, které kdy vkročily na led, v čele s Waynem Gretzkym. Zásluhou nové špičkové herní technologie si vychutnejte výbušné bruslení s ještě větší akcelerací, rychlostí a vylepšenými reakcemi ovládání.  NÁVRAT KE KOŘENŮM
  S NHL 19 se hokej vrací ke svým kořenům pod širé nebe. Zahrajte si na venkovních kluzištích a v rámci nových i staronových režimů se vydejte na cestu z místního zamrzlého rybníka až mezi profesionály.

  NHL 19

  LEGENDY V AKCI
  Změřte své síly proti více než dvěma stovkám největších hokejových legend včetně Waynea Gretzkyho, o jejichž autentické ztvárnění se stará nejmodernější technologie Real Player Motion. Technologie RPM přináší výbušné bruslení s rychlou akcelerací a vylepšenými reakcemi ovládání. Díky novému koliznímu fyzikálnímu systému se můžete také těšit na větší a drsnější hity.

  NHL 19

  LEPŠÍ CENTRUM
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Johny

   Bude taky nějaký bonusový obsah?(balíčky,nebo taška do módu World od CHEL)

  • dlugo

   snad se jednou dočkám návratu na PC...

  • Trixcz

   Dárek jako byl například minule puk,nebude?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   JOE: Ultimate edice bude opět jen digitální, v krabičce nevyjde.

  • JOE

   Zdravim borci, chtěl jsem se zeptat EA SPORTS™ NHL™ 19 Ultimate Edition bude jen v "key" podobě nebo půjde koupit i krabice? na českém storu díky :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Stanislav: To zatím nebylo upřesněno.

  • Stanislav

   Ty legendy budou jen v HUT nebo v normal offline hre?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

NHL 19 se povedlo. Nabízí přehršel nových módu a variant, jak si tento rok na ledové ploše pořádně užít. Bohužel v offline režimu si zkusíte jen malou část toho, co skrývá. Revoluce se nekoná, ale titul má co nabídnout a jestli přistoupíte na jeho hru, budete se náramně bavit.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí NHL 19!