Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - Princes Edition
SWITCH

1 599
Nákupem získáte 48 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy, Open-world, Příběhové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 37644
 • Dlouho očekávané pokračování klasického JRPG, na kterém se opět podílí slavné animační studio Ghibli. Příběh se tentokrát točí okolo krále Evan Pettiwhisker Tildruma, kterému je uzurpován trůn a nyní musí znovu získat své království. Pomůže mu v tom návštěvník z jiného světa - Roland.
  PRINCE'S EDITION OBSAHUJE
  - základní hru Ni No Kuni II: Revenant Kingdom
  - Adventure Pack s novým oblečením a předměty, Faraway Forest Cave náhodným dungeonem a novými hrozbami pro Evanovo království.
  - The Lair of the Lost Lord, ve kterém se Evan vydá na nový mimořádný úkol v novém světe. Nové předměty, vybavení, nový dungeon a Labyrinth jsou součástí tohoto DLC.
  - The Tale of a Timeless Tone, během snu se Evan setká s mužem s králičí hlavou, který si říká "Conductor". Hráči budou prozkoumávat Evanův sen, aby nalezli cíl toho všeho. Zahrnut bude také nový obsah a dungeon Solosseum Slog.
  - Prince's Equipment Pack, který nabídne mnoho doplňkových předmětů do hry. 


  POHÁDKOVĚ ÚŽASNÝ SVĚT
  Prozkoumejte nádherně vytvořený svět a zažijte dechberoucí příběh v novém RPG dobrodružství. Studio Level-5 se opět spojilo s Yoshiyuki Momosem, který pracoval na jednotlivých postavách a o hudbu se opět postaral Joe Hissaishi. Úžasná vizuální stránka Ni No Kuni Vás pohltí do pohádkově krásného animovaného světa plného zajímavých postav. 

  Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - Princes Edition
  MISTROVSKÉ RPG
  Nové a tradiční RPG prvky se spojily a vytvořily unikátní systém, který lze označit za mistrovské dílo. Tucty lokací k průzkumu, stovky příšer k boji a bohatý seznam questů a tajemství vás čekají na při průzkumu tohoto velmi očekávaného pokračování.

  studio ghibli
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - Princes Edition!

Sledujte nás na instagramu