Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
PS4

699
Nákupem získáte 21 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "24154" ["cena"]=> string(3) "699" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 699 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Open-world, Příběhové
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 210 Kč

nebo

 270 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Dlouho očekávané pokračování klasického JRPG, na kterém se opět podílí slavné animační studio Ghibli. Příběh se tentokrát točí okolo krále Evan Pettiwhisker Tildruma, kterému je uzurpován trůn a nyní musí znovu získat své království. Pomůže mu v tom návštěvník z jiného světa - Roland.  POHÁDKOVĚ ÚŽASNÝ SVĚT
  Prozkoumejte nádherně vytvořený svět a zažijte dechberoucí příběh v novém RPG dobrodružství. Studio Level-5 se opět spojilo s Yoshiyuki Momosem, který pracoval na jednotlivých postavách a o hudbu se opět postaral Joe Hissaishi. Úžasná vizuální stránka Ni No Kuni Vás pohltí do pohádkově krásného animovaného světa plného zajímavých postav.   MISTROVSKÉ RPG
  Nové a tradiční RPG prvky se spojily a vytvořily unikátní systém, který lze označit za mistrovské dílo. Tucty lokací k průzkumu, stovky příšer k boji a bohatý seznam questů a tajemství vás čekají na při průzkumu tohoto velmi očekávaného pokračování.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Sb

   Jan Bobrovský (ADMIN) - Děkuji za info objednáno přímo na Bandai Namco.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Sb: Zatím to vypadá, že další kusy sběratelské edice zřejmě mít nebudeme. Stihla se velmi rychle vyprodat.

  • Sb

   Zdravím bude ještě tato verze dostupná nebo amazon?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   UchihaNaoto: Zatím se nám k tomu distributor nijak nevyjádřil. Pokud nějakou lepší edici budeme mít, tak obratem přidáme do nabídky :)

  • UchihaNaoto

   Dobré ráno budete mít i lepší edice?Např tu se steelbookem,season passem a to celé v přebalu?Děkuji za rychlou odpověď.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom je povinností pro všechny milovníky JRPG, studia Level-5 a také Ghibli. Svým záběrem nabízí stovky hodin povinné i nepovinné zábavy, vypilované roky vývoje různých druhů her takřka k dokonalosti. Nějaké ty šmouhy na kráse se najdou, ale rozhodně se při budování svého království nebudete nudit ať už po stránce zábavy nebo obsahu.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ni no Kuni II: Revenant Kingdom!