Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - The Prince's Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 849 
Nákupem získáte 73 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Ponoř se do světa Ni no Kuni a odhal spektrum dojmů ze hry díky verzi Princes Edition, která obsahuje:

  hru Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (plná verze); dva další doplňky garantující mnoho hodin zábavy navíc; paket vybavení prince.

  Připoj se k mladému králi Evanovi, který se vydává na cestu, aby založil nové království, sjednotil svůj svět a zachránil jeho obyvatele před strašlivým zlem.

  Vydej se na nezapomenutelné dobrodružství,  ve kterém se stírají hranice mezi hrou a animovaným filmem. Hru Ni no Kuni II vytvořilo LEVEL-5 a pěkné návrhy postav vytvořil legendární grafik Yoshiyuki Momose. Autorem emoce budící zvukové stopy je světově proslulý skladatel Joe Hisaishi.

  Vítej v hezkém světě Ni no Kuni!

  Mladý král Evan ztrácí trůn v důsledku státního převratu. Avšak nepoddává se a vyráží na cestu, aby založil nové království, sjednotil svůj svět a zachránil jeho obyvatele před temnými silami, které je ohrožují.

  Připoj se k němu a společně prožijte nezapomenutelné dobrodružství, ve kterém se stírají hranice mezi hrou a animovaným filmem. Hru Ni no Kuni II vytvořilo studio LEVEL-5 a pěkné návrhy postav vytvořil legendární grafik Yoshiyuki Momose. Autorem emoce budící zvukové stopy je světově proslulý skladatel Joe Hisaishi

  Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom & ©LEVEL-5 Inc. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - The Prince's Edition (PC DIGITAL)!