Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered
PS4

1 199
Nákupem získáte 47 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, 2D adventura, Open-world, Příběhové, JRPG
Hra také dostupná pro:  SWITCH
 • Vydejte se zpět do světa Ni No Kuni: Wrath of the 000000 Witch v této remasterované verzi. Připojte se k Oliverovi, který se vydává za dobrodružstvím skrze svět obydlený novými přátelskými i nepřátelskými stvořeními, v touze přivést svou matku zpět po tragické nehodě. S výtiskem kouzelníkova průvodce v rukou a věrným kamarádem Drippym cesta napříč fantastickým světem bude příjemným vzpomenutím na dodnes těžko překonatelný zážitek.


  MISTROVSKÉ DÍL
  Tento kouzelný příběh je vyprávěn za pomoci animací a grafického stylu vytvořeného legendárním studiem Ghibli, přičemž za hudbou stojí uznávaný skladatel Joe Hisaishi. Kombinací unikátního vizuálního stylu, mistrovského vyprávění a úžasného soundtracku vznikla jedinečná hra, jako žádná jiná.

  Ni No Kuni: Wrath of the 000000 Witch Remastered (PS4)

  LEGENDÁRNÍ STUDIO
  Studio Level-5 je známé pro své pojetí RPG žánru a tak se dočkáme nejen mnoha dějových zvratů, ale také úžasných dynamických soubojů a skvělého dabingu, jak v angličtině, tak původního v japonštině.

  ni no kuni
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • godycz

   dobry den,
   updatujte si cenovku. jinak to do kosiku nehodim...:)

  • Michal

   Ok,hodím zatím predobjednavku a uvidím,díky

  • Jan Bobrovský

   Michal: Zatím netušíme :)

  • Michal

   Bude steelbook?? Nebo nějaká jiná edice,než obyč krabička?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Pokud se mám přiznat, během celého hraní Nino Kuni jsem váhal, jaké hodnocení si zaslouží tato hra. Ano, je místy neuvěřitelně archaická, půjčuje si, kde se dá a je zde velká pravděpodobnost, že hráči moderních západních RPG her nad ní ohrnou nos. Na druhé straně mistrně kombinuje v sobě všechno to, co dělalo staré JRPG hry takové úžasné v pohádkovém balení, které chytí u srdce mladé i staré. Pokud máte rádi pohádky, neměli byste váhat ani chvíli a dát této hře šanci, protože i přes zmíněným malým nedostatkem jde o grandiózní dílo, které symbolizuje úplně jiný směr her jako cokoliv, s čímž se můžete dnes v herním byznysu setkat.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered!