Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered
SWITCH

1 549
Nákupem získáte 31 kreditů
 • 1 549 Kč Skladem
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, 2D adventura, Open-world, Příběhové, JRPG
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 600 Kč

nebo

 700 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Vydejte se zpět do světa Ni No Kuni: Wrath of the 000000 Witch v této remasterované verzi. Připojte se k Oliverovi, který se vydává za dobrodružstvím skrze svět obydlený novými přátelskými i nepřátelskými stvořeními, v touze přivést svou matku zpět po tragické nehodě. S výtiskem kouzelníkova průvodce v rukou a věrným kamarádem Drippym cesta napříč fantastickým světem bude příjemným vzpomenutím na dodnes těžko překonatelný zážitek.


  MISTROVSKÉ DÍLO
  Tento kouzelný příběh je vyprávěn za pomoci animací a grafického stylu vytvořeného legendárním studiem Ghibli, přičemž za hudbou stojí uznávaný skladatel Joe Hisaishi. Kombinací unikátního vizuálního stylu, mistrovského vyprávění a úžasného soundtracku vznikla jedinečná hra, jako žádná jiná.

  Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered (SWITCH)

  LEGENDÁRNÍ STUDIO
  Studio Level-5 je známé pro své pojetí RPG žánru a tak se dočkáme nejen mnoha dějových zvratů, ale také úžasných dynamických soubojů a skvělého dabingu, jak v angličtině, tak původního v japonštině.

  ni no kuni
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Pokud se mám přiznat, během celého hraní Nino Kuni jsem váhal, jaké hodnocení si zaslouží tato hra. Ano, je místy neuvěřitelně archaická, půjčuje si, kde se dá a je zde velká pravděpodobnost, že hráči moderních západních RPG her nad ní ohrnou nos. Na druhé straně mistrně kombinuje v sobě všechno to, co dělalo staré JRPG hry takové úžasné v pohádkovém balení, které chytí u srdce mladé i staré. Pokud máte rádi pohádky, neměli byste váhat ani chvíli a dát této hře šanci, protože i přes zmíněným malým nedostatkem jde o grandiózní dílo, které symbolizuje úplně jiný směr her jako cokoliv, s čímž se můžete dnes v herním byznysu setkat.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered!