Nicolas Eymerich - The Inquisitor - Book I: The Plague (PC DIGITAL)
DIGITAL

109
Nákupem získáte 4 kreditů
 • 109 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické
 • Vůle z oceli, srdce z kamene, inteligence ostřejší než břitva a znalosti hlubší než zapomenutí.

  Eymerich je přivolán k vyšetření temného případu. Něco, co je daleko horší než kacířství a odhaluje zbrusu novou tvář zla. Eymerich musí řešit velký počet náročných úkolů a učinit nejedno přetěžké rozhodnutí. Čekají ho děsivé příšery, ale s jeho ocelovým odhodláním překoná epidemii, která je nebezpečnější než jeho nejhorší noční můry.

  Přednosti hry:

  Nespočet unikátních hádanek a na detaily bohaté prostředí Nespočet easter eggů k nalezení Zvukové efekty podtrhávají mrazivou atmosféru Anglický a italský dabing Titulky ve Francouzštině, Angličtině, Italštině, Němčině, Španělštině

  Bonus:

  Dabing a titulky v latině pro hlubší prožitek Divine’s Help – systém, který pomáhá hráčům při problémech s postupem ve hře

  © 2014 Anuman Interactive, 2012-2014 Ticonblu Srl. Microids is a trademark of Anuman Interactive. All Rights reserved. Published by Anuman Interactive.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Nicolas Eymerich - The Inquisitor - Book I: The Plague (PC DIGITAL)!