NiGHTS Into Dreams (PC) DIGITAL
DIGITAL

219
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
 • Poddej se světu snů a vydej se na éterické dobrodružství jako NiGHTS v klasickém Saturn remaku. Sbírej Ideye (barevné orby), dávej dohromady body a bojuj s bossy, abys pomohl Elliotovi a Claris zachránit Nightopii před podlým a zvráceným Wizermanem. S vylepšenou grafikou, statistikami, achievementy a hratelným obsahem z Christmas NiGTHS je tento oprášený titul zpět nablýskanější, než kdy dřív.

  Klíčové prvky hry:

  HD sny - Sleduj svět NiGHTS ožít jako nikdy dřív díky HD grafice ve widescreen rozlišení. Všech 7 původních snů bylo vylepšeno pro lepší herní zkušenost. Christmas Nights – zažij prázdninovou sezónu s hratelným obsahem z Christmas NiGHTS Achievementy a Statistiky - porovnej si svůj progres s nejzapálenějšími fanoušky NiGHTS z celého světa Saturn Dreams – Nejstarší fandové si mohou znovu hru zahrát v její originální formě Extras – Kino a Gallerie poodhaluje oponu  zákulisí příběhu a artworku, které dělají NiGHTS into dreams tak unikátním

  ©SEGA. All rights reserved. SEGA is registered in the US Patent and Trademark Office. SEGA, the SEGA logo, NIGHTS and NIGHTS INTO DREAMS are either registered trademarks or trademarks of SEGA Corporation.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí NiGHTS Into Dreams (PC) DIGITAL!