No More Heroes 3
PS5

499 1 299 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: TPS, Open-world, Japonské
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 50190
Hra také dostupná pro:  XSX
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 200 Kč

nebo

 280 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Všemi milovaný nájemný vrah, otaku Travis Touchdown byl donucen se na stará kolena vrátit ze zaslouženého odpočinku, aby ochránil nejenom město Santa Destroy, ale i celou naši planetu. Tentokrát mu ale nebude stačit stát se „nejlepším nájemným vrahem“ na světě – v galaktické zkoušce síly se totiž bude muset utkat se superhrdinou zrozeným ve vzdálené hvězdné soustavě! Čeká ho dosud nejtěžší výzva jeho života, nicméně s arzenálem nových schopností, nástrojů a zaměstnání bude mít slušnou šanci dokázat, že není jen budižkničemu středního věku, co si povídá se svou kočkou. Oprašte proto svou světelnou katanu, nasaďte sluneční brýle a zabíjejte, protože jinak zabije někdo vás!

  Legendární nájemný vrah Travis Touchdown se znovu vrací do „zahrady šílenství“! Ďábelský princ FU, samozvaný superhrdina z předalekého okraje naší galaxie, přistál na Zemi a v hledáčku má dobytí celého našeho světa. Pro záchranu lidstva se tak náš někdejší hrdina musí pustit do dalšího boje a vystoupat na vrchol žebříčku galaktických superhrdinů, během čehož bude muset porazit devítku věrných přisluhovačů prince FU a nakonec se utkat i s princem samotným.

  Fyzická edice se zbrusu novou ilustrací od výtvarníka série No More Heroes Jusuke Kozakiho na přebalu obsahuje navíc tři obrázky a oboustranný plakát s Travisem a jeho věrným Demzamtigerem.

  No More Heroes 3 (PS5)


  STAŇTE SE GALAKTICKOU LEGENDOU

  V klasickém stylu série No More Heroes vás při stoupání žebříčkem galaktických superhrdinů čekají ulítlé souboje s originálními bossy, z nichž každý přetéká jedinečnou osobitostí. Probijte si cestu žebříčkem a dokažte, že jste ten největší drsňák v celém známém vesmíru!

  No More Heroes 3 (PS5)
  STARÝ PES, NOVÉ KOUSKY
  Travise možná dělí jediný špatný den od krize středního věku, i tak si ale vždycky najde neotřelý způsob, jak někomu nakopat zadek. Ať už jde o mistrovské zacházení se světelnou katanou, nebo o zápasení na profesionální úrovni, Travis zvládne všechno. Zjistěte, do jakých extrémů můžete dovést násilí s upravitelnou rukavicí smrti, a ztrestejte drzou chásku vetřelců v bojovém stylu, který vám sedne nejlépe.

  No More Heroes 3 (PS5)
  SUPERHRDINSKÉ BOKOVKY
  Superhrdinské bokovky: Bojovat se šmejdem z vesmíru není nic levného. Zkoumejte proto město Santa Destroy na Travisově futuristické motorce Demzamtiger a nenechte si utéct žádnou ze sebepodivnějších pracovních příležitostí, jako je například akční flek u pobřežní stráže nebo čištění záchodů. Za dalším přivýdělkem pak můžete vyrazit do unikátních lokalit mimo Santa Destroy, jako je třeba futuristické pobřežní město Neo Brazil nebo solná pustina Thunderdome.

  No More Heroes 3 (PS5)
  ODVÁŽNĚJŠÍ, ZLEJŠÍ, LEPŠÍ
  Díky ostřejší grafice vypadá No More Heroes III lépe než kdy dřív. Přidejte rychlejší načítání nebo vylepšenou odezvu a můžete si začít okamžitě užívat násilí, kterým byste rozhodně neměli šetřit.

  No More Heroes 3 (PS5)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si No More Heroes 3? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra
devadesatky, zlatojsemdoma, sberatelskafigurka, dinosaurove
piratizkaribiku, figurka, sberatelskafigurka
gamestory, ceskehry, hernihistorie
playstation5, playstationportal, ps5
warhammeraos, barveniminiatur, malovanifigurek