Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

Nosferatu The Wrath of Malachi (PC DIGITAL)
DIGITAL

179 
Nákupem získáte 7 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Hororové, 2D adventura, Upíři
 • Je mlhavý večer roku 1912. Pattersonovi, chudá, ale hrdá aristokratická rodina z Britské šlechty, a několik jejich nejbližších přátel přijíždějí na hrad Malachi, sídlo bohatého Rumunského hraběte. Je to teprve tři dny od chvíle, kdy se nejstarší dcera rodiny, Rebecca, vdala za syna hraběte, čímž spojila rodinu s bohatým dědictvím Malachiů, které snad obnoví jejich slávu.
  Jediná chybějící osoba jste vy, bratr nevěsty, který se vrací ze Stockholmu, kde na Olympiádě hájil britské barvy ve vznešeném umění šermu. Máte dorazit později během večera.
  Sir Patterson je zklamaný, když hrabě rodinu po příjezdu osobně nepřivítá, ale i přes to, bez hlasitého stěžování si, nechá sloužící, aby je doprovodili do pokojů. Až později, když se dveře s bouchnutím zavřou a zamknou, pochopí, že udělali chybu a stali se z nich vězni odkázaní na milost i nemilost hraběte...
  Hlavní vlastnosti:
  Vysoce intenzivní survival horror z vlastního pohledu.Nepřátelé se nečekaně objevují i v místech, kde byste je nečekali.Obrovský gotický hrad se stovkami místností, který jen čeká na váš příjezd.Náhodný generátor hradu změní rozložení hradu a umístění postav s každou novou hrou.Nelineární hra, kde můžete jednotlivé části hradu prozkoumávat v jakém pořadí chcete.Vybírejte si a likvidujte nepřátele pomocí klasických zbraní proti upírům jako svěcená voda, kříže a dřevěné kolíky nebo staré zbraně jako křesadlovky a muškety.Někteří upíři můžou být zabiti jen některými zbraněmi, což prověří vaši schopnost taktizovat.Dokonale zpracovaná děsivá hudba a zvukové efekty vás udrží stále v napětí.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Nosferatu The Wrath of Malachi (PC DIGITAL)!